zubnye-implanty-nedorogo-kremenchuk

Акція на імплантацію зубів «Спеціальна ціна»

Акція «Імплантація зубів за спеціальною ціною» у клініці Vista-Dental – це найкраща можливість отримати хорошу знижку на послуги імплантолога та відновити зуби за найвигіднішими цінами у Кременчуці.

Повернути собі можливість посміхатися із задоволенням за допомогою імплантації зубів та при цьому заощадити? З клінікою Vista-Dental це реально!

Революційно вигідна пропозиція тільки для пацієнтів нашої клініки у Кременчуці – якісна та швидка імплантація зубів зі знижкою при установці двох та більше імплантатів. Ви все ще відкладаєте візит до лікаря, виправдовуючись відсутністю грошей? Імплантація зубів у Vista-Dental за акцією «Спеціальна ціна» скасовує будь-які сумніви!

Ми доведемо вам, що імплантація зубів, результати якої приносять абсолютний комфорт кожному пацієнту, може і повинна бути доступною.

Акція з імплантації «Спеціальна ціна»:
1-2 імпланти знижка 2000 грн.
3-4 імпланти знижка 3000 грн.
від 5 імплантів знижка 5000 грн.

zubnye-implanty-nedorogo-kremenchuk

Запишіться на консультацію, кваліфіковані хірурги-стоматологи клініки Vista-Dental проведуть ретельне обстеження та встановлять зубні імплантати для подальшої фіксації абатментів та коронок.

Чи лякає недостатня естетичність зубного ряду на період вживлення імплантатів зубів? Тимчасові коронки позбавлять вас проблеми і надійно приховують імплантацію зубів від оточуючих на термін інтеграції. Почніть усміхатися вже сьогодні, адже імплантація зубів у Vista-Dental робить це можливим!

*Акція діє всі види імплантів. Подробиці акції уточнюйте за телефоном +38096275-82-82 та у клініці.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp