detskaya-stomatologiya-kremenchug

Дитячий лікар стоматолог у Кременчуці

Безболісне та комфортне лікування зубів вашої дитини можливе у дитячій стоматології Vista-Dental, завдяки застосуванню сучасних технологій та залученню найкращих фахівців.

Завоювати дитячу довіру – це вже майже перемога у вирішенні стоматологічних проблем. Наші фахівці вміють привернути до себе маленького пацієнта так, щоб процес лікування для нього був приємним. У цьому вся допомагають як професійні психологічні прийоми, і інноваційні технології. Результат якісної роботи – красиві та здорові зуби, а також усміхнений юний клієнт.

Дитяча стоматологія

Візит до стоматологічного кабінету, як одна з найрадісніших подій безтурботного дитинства… Саме таке враження ви можете подарувати своїй дитині замість тяжких спогадів про перше відвідування державної стоматологічної поліклініки.

Від знайомства зі стоматологом у дитинстві залежить відношення дорослої людини до зубних лікарів, тому дуже важливо залишити лише приємні спогади про перший візит до стоматології. У багатьох стрес від першого візиту до стоматолога переростає у страх, через який у майбутньому відвідування лікаря відкладається до останнього.

А без своєчасного лікування та профілактики неминучі хвороби зубів, що провокують безліч інших проблем: починаючи від деформації щелепи та закінчуючи захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Послуги дитячого стоматолога: лікування всіх видів стоматологічних захворювань дітей

Для маленьких пацієнтів у послуги дитячої стоматології включено ефективне лікування найчастіших хвороб зубів та ясен:

  • Карієс: емаль дитячих зубів набагато тонша, ніж у дорослих, і слабо оберігає зуби від бактерій, тому вони набагато сильніше схильні до карієсу. Дуже важливо вчасно звернутися до лікаря-стоматолога, щоб не допустити поширення карієсу на здорові зуби дитини, а також запобігти розвитку запалень та захворювань ротової порожнини.
  • Пульпіт: запалення пульпи зуба, що виникає внаслідок запущеного карієсу.
  • Гінгівіт: запалення ясен, що розвивається на тлі недостатньої гігієни ротової порожнини, ослаблення імунітету, інфекційних захворювань, неправильного прикусу; цій проблемі найбільш схильні діти віком до 10 років та підлітки.
  • Періодонтит: запальне захворювання кореня зуба та прилеглих до нього тканин; найчастіше виникає як наступна стадія пульпіту та є небезпечним для зачатків постійних зубів;
  • Стоматит: захворювання слизової оболонки ротової порожнини, що характеризується появою виразок і нальоту на яснах, може ускладнюватись підвищенням температури та болями в лімфовузлах.

Виправлення прикусу у дітей

Неправильний прикус – це поширена проблема, що заважає формуванню правильного розташування зубів та щелеп.

Ортодонт проведе повну діагностику, складе індивідуальний план лікування та запропонує сучасні та ефективні апарати для вирівнювання зубів та виправлення прикусу.

Це капи, платівки, елайнери, брекет-системи, у тому числі прозорі брекети, Invisalign та інші «невидимі» системи, які не змусять дитину соромитися своєї усмішки та зроблять зуби рівними та красивими.

На попередній консультації лікар проінформує вас про всі етапи та вартість лікування дитячих зубів.

detskaya-stomatologiya-kremenchug

Відновлення молочних зубів

detskaya-stomatologiya-kremenchug

У Vista-Dental ми проводимо лікування та естетичне відновлення молочних зубів. Залежно від глибини ураження твердих тканин лікування проводиться у три етапи:

  • видалення всіх уражених тканин зуба;
  • за необхідності: видалення пульпи зуба;
  • реставрація зубів.

Реставрація молочного зуба дозволяє повністю відновити анатомічну коронку, а також захистити раніше пошкоджений карієсом зуб та зберегти його аж до моменту випадання та заміни на постійний.

Перший візит дитини до дитячого стоматолога

Лікарі стоматологічного відділення прагнуть не тільки вилікувати малюка, а й убезпечити його від стресу, відчуття страху та негативних емоцій. Щоб перший візит малюка до клініки запам’ятався як приємна подія, необхідні зусилля не лише персоналу клініки, а й батьків.

Під час першого візиту до стоматології краще обмежитися консультацією, в ході якої дитина познайомиться з лікарем, асистентом і звикне до навколишнього оточення. У легкій і доступній дитині формі, лікар розповість про майбутнє лікування, щоб малюк не боявся маніпуляцій, що проводяться з нею.

Запишіться на попередню консультацію та огляд, щоб дізнатися все про можливі варіанти лікування та їхню вартість. Запис до дитячого стоматолога можна здійснити прямо на нашому офіційному сайті або зателефонувавши за телефоном +38(096)275-82-82. Висококваліфіковані дитячі стоматологи клініки Vista-Dental у Кременчуці будуть раді допомогти зберегти гарну усмішку та здоров’я вашим діткам!

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp