фейслифтинг-vista-dental

Естетична хірургія обличчя та шиї. Види пластичних операцій на обличчі.

Пластика обличчя стає все більш популярною пластичною операцією, що не дивно, адже це найефективніший спосіб повернути зовнішність кілька років молодості, а також підкоригувати та підкреслити риси обличчя.

Естетична хірургія обличчя та шиї – це великий комплекс різних методик з омолодження (корекції вікових змін) та б’ютифікації (моделювання та поліпшення контурів та пропорцій, гармонізації, зміни та корекції набутих або вроджених естетичних дефектів).

Цей напрямок пластичної хірургії може включати і поєднувати роботу з верхньою, середньою і нижньою третинами обличчя, центральним і бічними відділами, різними областями обличчя і шиї (періорбітальної, вилицевої, навколоротової, щічної, підпідборідної, нижньощелепної, лобової, скроневої).

Основними принципами хірургічного вирішення естетичних проблем обличчя та шиї є:

  • Підйом тих структур, які опустилися, розтягнулися чи змістилися; це досягається за допомогою поверхневих або глибоких ліфтингів (SMAS\SPACE\DEEPPLANE\CHEEK\NECK\MACS\S – lift і т.п.), а також ліфтингів, де ми використовуємо ендоскопічну відеотехніку (ліфтинги скроневої, лобової, середньої зон та шиї ).
  • Поповнення втраченого обсягу рахунок переміщення тканин, введення власного жиру і філлерів, установки лицьових імплантатів, ортогнатичних маніпуляцій.
  • Усунення надмірного обсягу шляхом висічення, видалення або переміщення тканин, ліпосакції.

Методики і техніки пластичних операцій на обличчі

Залежно від побажань пацієнта, можливостей лікаря та клініки, розраховується індивідуальний план корекції. Як правило, це поєднання кількох хірургічних методик.

Кругова підтяжка обличчя проводиться при виражених характерних вікових змінах м’яких тканин середньої та нижньої третини обличчя . Вона показана при опущенні щік, куточків рота, наявності помітних носогубних, рото-підборідних складок, брилів. Глибока кругова підтяжка обличчя виконується на рівні шкіри, підшкірної клітковини та м’язово-фасціальної системи SMAS. Глибокі шари м’яких тканин мають великий ресурс міцності, що дозволяє отримувати високий результат, стабільний у довгостроковій перспективі. Зазвичай фейсліфтинг поєднують з підтяжкою розтягнутих тканин шиї, блефаропластикою (пластикою верхніх та нижніх повік), хейлопластикою (пластикою губ).

круговая-подтяжка-лица

Скроневий ліфтинг підходить пацієнтам з ранніми ознаками вікових змін і дозволяє досягти позитивних змін зовнішності в області зовнішніх куточків очей та зовнішньої частини брів. Хірург акуратно відокремлює м’язово-апоневротичний шар (SMAS) вилицевої і скроневої зон і підтягує його, а зайві м’які тканини січуть. Найчастіше такий вид підтяжки виконується з невеликих розрізів у волосистої частини голови під контролем ендоскопічного обладнання. Нерідко скроневий ліфтинг доповнюється підйомом тканин області чола та середньої-медіальної області (умовний трикутник, обмежений базальною лінією носа, носогубною, ротопідборіддяю складкою, вилицевою та підочноямковою областями).

Підтяжку середньої зони (чик-ліфт) зазвичай виконують пацієнтам з помітними змінами в області нижніх повік і середньої зони обличчя – такими як, “мішки” під очима, нососльозні, віко-щечні борозни, “малярні” або вилицеві “мішки”.

При відкритій техніці розріз огинає вушну раковину і закінчується за вухом у волосистій частині голови, при піднадкістковій техніці – підтяжка проводиться через блефаропластичний (по війному краю нижньої повіки) або скроневий доступ. Послідовність виконання процедур заснована на перевагу хірурга та очікуваному результаті. Підтяжка середньої зони часто виконується одночасно з підтяжкою шиї, блефаропластикою, встановленням лицьових імплантатів, ліпофілінгом.

Особливості реабілітації

Практично всі види хірургічної пластики обличчя проводяться під загальною анестезією (наркозом). Тривалість втручання залежить від складності та обсягу роботи та становить від 1 до 6 годин. Після операції пацієнт 1-2 дні проводить у стаціонарі під постійним наглядом хірурга та медичного персоналу. Шви знімаються на 9-12 добу після хірургічної корекції.

У середньому відновлення після операції триває 2-3 місяці. Протягом півтора місяця не варто піднімати важке та займатися фізичними вправами. Остаточне рішення щодо повернення до нормального режиму активності приймає пластичний хірург.

Підтягнутість шкіри та м’язів обличчя видно відразу після того, як спадає набряк. На кінцевий результат впливають багато факторів: товщина шкіри, кількість підшкірної жирової клітковини, вік, особливості будови лицьового скелета, спадковість. Фінальний результат омолодження обличчя можна оцінити через 6-12 місяців.

Доповнити результат та покращити якість шкіри дозволять апаратні та ін’єкційні методики косметології.

Виражений ефект операції може тривати 10-15 років. Підтяжки не зупиняють старіння, але можуть зменшити зовнішні ознаки.

пластическая-хирургия-лица

Якщо у вас залишилися питання щодо пластики обличчя, то Ви можете записатися на очну або онлайн-консультацію до пластичного хірурга за телефоном + 38 (096) 275-82-82. Також ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання електронною поштою office@vista-dental.com.ua

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp