Хірургічна операція з видалення зуба і синус-ліфтинг. Оперує хірург-стоматолог вищої категорії Буряків Ігор Леонідович

У грудні 2019 року в стоматологічну поліклініку «Vista-Dental» звернувся 59-річний пацієнт, для відновлення жувальних зубів на верхній щелепі за допомогою імплантатів.

У грудні 2019 року в стоматологічну поліклініку «Vista-Dental» звернувся 59-річний пацієнт, для відновлення жувальних зубів на верхній щелепі за допомогою імплантатів. При плануванні установки дентальних імплантантів наші фахівці часто стикаються з атрофією кісткової тканини. В такому випадку імплантацію доведеться відкласти на деякий час, тому, що потрібна операція синус-ліфтинг.

Синус-ліфтинг (кісткова пластика, остеопластика, аугментація) – всі ці терміни означають одне – збільшення обсягу кісткової тканини альвеолярного відростка в області верхньої щелепи до товщини, достатньою для установки зубного імплантату. В стоматологічній поліклініці «Vista-Dental» процес відбувається із застосуванням кістково-утворюючих матеріалів швейцарського виробництва Geistlich Bio-Gide і Bio-Oss. Процедура не дуже приємна, але сучасні знеболюючі засоби і седація допомагають пацієнту перенести всі маніпуляції з найменшим дискомфортом.

Необхідність в синус-ліфтинг виникає, коли неможливо провести імплантацію на верхній щелепі через атрофії кісткової тканини. Кость стає нижче і быльш вузькою. У більшості випадків людина сама створює собі ці проблеми. Потрібно розуміти, що відсутність всього одного зуба тягне за собою зміни в будові кісткової тканини щелепи навіть у цілком здорової людини.

Синус-ліфтинг передбачає розріз слизової збоку гайморової пазухи. Таким чином, хірург отримує доступ до кістки, щоб збільшити дно пазухи. Потім простір заповнюється кістково-пластичним матеріалом. Якраз в цьому місці, в майбутньому, і буде встановлено імплантант.

Після успішно проведеної операції, через 7 місяців, спостерігається позитивна динаміка, кістка в області верхньої щелепи успішно відновлюється до товщини, достатньою для установки зубних імплантатів. У плановому порядку призначається хірургічна операція по установці імплантатів швейцарської компанії U-impl.

У листопаді 2020 року на підготовлене місце були встановлені імплантати швейцарської компанії U-impl. Через 6-8 місяців після приживлення встановлених імплантатів виготовляється раніше запланована протезна конструкція, обрана під колір зубів пацієнта. Нові штучні зуби нічим не будуть відрізнятися від рідних зубів, ні візуально, ні функціонально. Згодом ви навіть забудете про те, що один або кілька зубів у вас – штучні.

Щоб операція по установці дентальних імплантатів U-impl вважалася успішною, слід суворо дотримуватися рекомендацій в післяопераційний період. Лікуючий лікар докладно проінструктує вас щодо режиму харчування і гігієни на весь період реабілітації.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp