лечение-зуба-кременчуг

Лікування зубів у Кременчуці

Стоматологія Vista-Dental – це улюблене місце пацієнтів нашого міста. Тут ми зібрали найсучасніше ТОПове обладнання, професійну команду стоматологів у Кременчуці з палаючими очима та передовими технологіями. І все це найкраще ми щодня даруємо людям, коли проводимо лікування зубів та створюємо посмішки.

У затишній атмосфері клініки нам удалося завоювати любов пацієнтів. Тому вони довіряють лікування нашим лікарям як своїх зубів, і їхніх дітей. Насамперед ми дбаємо про Ваше здоров'я!

Лікування зубів у Кременчуці - стоматологія Vista-Dental

Регулярне відвідування стоматолога – це запорука успішного життя, символ інтелігентності та вихованості.

Дуже часто ми нехтуємо здоров’ям наших зубів і звертаємося за допомогою до фахівця лише у критичній ситуації. Така позиція насамперед згубна для здоров’я. Сучасна стоматологія досягла великих висот, тому лікування зубів та профілактика захворювань абсолютно безболісна процедура, а також ефективна.

Зберігаємо вашу здорову та гарну посмішку на довгі роки. Основними завданнями терапевтичної стоматології є лікування карієсу, пульпіту та періодонтиту. Також це лікування захворювань ясен та реставрація зубів.

Терапевтична стоматологія є дуже важливою. Саме карієс є причиною 97% захворювань зубів та їх ускладнень.

lechenie-zubov

Перед початком лікування ми рекомендуємо провести професійне чищення зубів. Це допоможе досягти бажаного результату. У нашій клініці, за допомогою професійного чищення зубів ми видаляємо тверді надяснові та підясенні зубні відкладення, а пасти полірують поверхню зуба, за допомогою апарата видаляється зубний наліт.

Для закріплення ефекту в нашій клініці використовуються різні аплікації, що містять фтор, які дозволяє звести до мінімуму чутливість емалі, підвищують її твердість і опір карієсу.

Після гігієнічної процедури покращується гігієна ротової порожнини: зникає неприємний запах з рота, відчуття дискомфорту, проходить кровоточивість ясен.

Лікування зубів під місцевою анестезією

Лікування зубів обов’язково проводиться під місцевою анестезією. Багато хто вважає, що знеболювання не потрібне і можна, трохи потерпіти. Анестезія робиться для того, щоб лікар міг пропрацювати весь кореневий канал, а також звести до мінімуму після болючі відчуття. У процесі лікування ми використовуємо гіпоалергенні анестетики, які можна застосовувати в дитячій стоматології, вагітним і жінкам, що годують. Препарат розфасований у карпули, які використовуються лише один раз.

Лікування ускладненого карієсу (пульпітів та періодонтитів)

При лікуванні ускладненого карієсу (пульпітів та періодонтитів) ми використовуємо інструментарій провідних світових виробників. Кореневі канали зубів пломбуються з використанням пломбувальних матеріалів і гутаперчових штифтів, а також термафілів (гаряча гутаперча). Використання гуттаперчових штифтів, а також термафілів дозволяє досягти якісного заповнення кореневих каналів після його обробки і гарантує якісне лікування.

За показаннями проводиться лікування навколокореневих запальних процесів (гранулем, кістогранулем) за допомогою пломбувальних матеріалів для кореневих каналів (заапікальна терапія). Активні речовини, що містяться в матеріалі, через канал зуба виводяться в змінену кісткову тканину, що сприяє її відновленню. В іншому випадку, якщо не проводити профілактику зубних захворювань, пацієнтам необхідно проводити протезування зубів, які були втрачені в результаті.

Стоматологія у Кременчуці: ціни на послуги

У Vista-Dental на консультації лікаря, наш фахівець огляне порожнину рота та дасть повний висновок щодо стану зубів та наявних проблем. Остаточна сума визначається після завершення консультації та отримання повної картини про здоров’я пацієнта. Ви отримаєте професійний висновок і зможете вирішити, чи варто зараз розпочинати лікування. Але ми все ж таки рекомендуємо не затягувати з вирішенням проблем, тому що вартість лікування зростатиме в міру зростання проблем.

Ціна в стоматології Vista-Dental фіксована, тому перш ніж ви почнете лікування, ми запропонуємо вам ознайомитися з прайсом та підготуємо план лікування із зазначенням повної вартості лікування. Після завершення процедур кінцева сума не зміниться, тому Ви зможете спрогнозувати свої витрати. Жодних прихованих платежів чи комісій – все прозоро та чесно. Тому клієнти так цінують співпрацю із нашою клінікою. З відгуками Ви можете ознайомитись на багатьох незалежних сайтах та форумах, щоб оцінити роботу нашої команди висококласних фахівців.

lechenie-zubov

Ціни стоматології Vista-Dental залежать від багатьох факторів. По-перше, це складність самої роботи. У прайсі вказані види послуг за обсягом та складністю. Чим складніше захворювання і чим більше роботи потрібно виконати стоматологу, тим дорожча вартість послуги. По-друге, препаратів. Для різних процедур потрібні певні медикаменти. Ми використовуємо лише сертифіковані та якісні засоби, щоб наші пацієнти були у максимальній безпеці. По-третє, від виробника. Наприклад, якщо вам потрібно встановити брекети або імпланти, то остаточна сума буде залежати від вартості конструкції. Наші фахівці ознайомлять Вас з усіма варіантами, щоб Ви могли підібрати найбільш прийнятний за ціною та якістю.

Ми стежимо за прайсом на сайті та фактичним, який ми надаємо клієнту. У нас не буває ситуацій, коли людина бачить одне, а йому озвучують інше. Наша політика – максимальна чесність із пацієнтами. Такий підхід допоміг нам заробити бездоганну репутацію та довіру наших клієнтів.

Наша стоматологія в Кременчуці вже допомогла багатьом пацієнтам відновити гарну та здорову усмішку, а також позбутися багатьох захворювань ротової порожнини. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, у тому числі протезування. Працюємо навіть із найменшими пацієнтами. Нам довіряють багато клієнтів, про що свідчать позитивні відгуки на різних сайтах.

Наші лікарі постійно підвищують кваліфікацію. Це говорить про те, що наша клініка готова надати пацієнтам найкращі за якістю та вартістю послуги.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp