импланты

Мамопластика. Збільшення грудей за допомогою грудних імплантів.

Збільшення грудей або маммопластика - операція, спрямована на збільшення форми і розміру жіночих молочних залоз.

Збільшення грудей або так звана маммопластика передбачає проведення операції, в ході якої використовуються імплантанти (ендопротезування).

Збільшення грудей в нашій клініці проводить сертифікований пластичний хірург з великим досвідом – Каленюк Дмитро Олександрович. Операції виконуються згідно з міжнародними протоколами безпеки пацієнтів із застосуванням якісних матеріалів.

Збільшення грудей - в яких випадках проводиться

Маммопластику виконують при наступних показаннях:

  • малі розміри молочних залоз;
  • асиметрія молочних залоз вродженого або набутого характеру;
  • погіршення обсягу і форми грудей в післяпологовий період або при вікових змінах.

Згодом каркас молочної залози, розтягується і стоншується. Цей процес істотно впливає на контур грудей і може відбуватися з різних причин. Одна з них – надмірна рухливість грудей і птоз, при якому спостерігається нависання молочної залози над подгрудной борозною.

У жінок приблизно до 40 років груди складаються переважно з залозистої і щільною стромальной тканин. З віком, особливо, при менопаузі, кількість жирової тканини збільшується, через що груди стають м’якими, менш пружними.

Таким чином, «зробити груди» хочуть як молоді дівчата, так і зрілі жінки. У будь-якому віці виникають невдоволення формою і обсягом грудей, а також реальні проблеми, які може вирішити маммопластика.

Так як збільшити груди – це все-таки необхідність вдатися до хірургічного втручання, слід вказати і на протипоказання до проведення операції. До них відносяться гострі інфекційні, серцево-судинні та онкологічні захворювання, мастопатія, хвороби щитовидної залози, сильно виражене ожиріння тіла, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, порушення згортання крові, лактація недавня або на момент передбачуваної операції, запланована вагітність, вік до 18 років.

Як підготуватися до операції по збільшенню грудей

На сьогоднішній день збільшити груди хочуть чимало жінок. Перед призначенням на операцію, жінка повинна пройти певну підготовку. Лікарю потрібно точно розуміти, що хоче його пацієнтка, а тому він зазвичай проводить кілька консультацій, призначає необхідні аналізи.

Перед плануванням операції по збільшенню грудей проводиться всебічне обстеження і за її результатами вибирається оптимальний метод хірургічного втручання.

Обов’язково враховуються характеристики грудних залоз і антропометричні дані:

  • обсяг і форма молочних залоз;
  • особливості розташування сосково-ареолярного комплексу;
  • характеристики шкіри і підшкірно-жирової клітковини;
    зріст пацієнтки;
  • ширина грудної клітини;

При плануванні втручання по збільшенню грудей обов’язково враховується вік пацієнтки, стан шкірних покривів і м’язово-зв’язкового апарату, загальний стан здоров’я жінки.

Провідний пластичний хірург в нашій клініці Vista-Dental – Каленюк Д. А. порекомендує, який варіант збільшення грудей буде найбільш оптимальним і на який результат маммопластики необхідно орієнтуватися. Він об’єктивно оцінює, в яких саме змінах потребує пацієнтка, щоб поліпшити естетику, адже головне – щоб жінка залишилася задоволена результатом.

Після проведення операції по збільшенню грудей, відводиться певний період часу на реабілітацію. Пацієнтка повинна дотримуватися рекомендацій, які їй дає лікар. Наприклад, необхідно носити компресійну білизну, дотримуватися помірної фізичної активності, дотримуватися правильного режиму харчування. Обов’язково варто приділити увагу профілактиці розвитку інфекційних захворювань, а також намагатися уникати стресів, які роблять організм більш уразливим.

Мамопластика до і після

Вартість операції по збільшенню грудей

Щодо такого важливого питання як «операції по збільшенню грудей ціна», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp