Операція з видалення запущеної кісти. Оперує хірург-стоматолог вищої категорії Буряків Ігор Леонідович

Про наявність кісти зуба пацієнт дізнався випадково, під час профілактичного огляду, який включає в себе ортопантомограмму (панорамний знімок).

Про наявність кісти зуба пацієнт дізнався випадково, під час профілактичного огляду, який включає в себе ортопантомограмму (панорамний знімок). Причиною кістозного утворення може стати травма зуба або інфекція, карієс і його ускладнення. Небезпека полягає в тому, що при збільшенні концентрації інфекції в порожнині кісти вона збільшується в розмірах, захоплюючи сусідні зуби і руйнуючи кістку навколо них. Підступність захворювання полягає в безсимптомному перебігу.

Якщо стоматолог діагностував у вас кісту, буде потрібно великий професіоналізм, щоб її видалити. Ще не так давно при постановці такого діагнозу альтернативи видалення зуба (ів) не було. Сьогодні сучасна стоматологія дозволяє видалити кісту і при цьому зберегти пацієнту зуб (и). Саме це є пріоритетним завданням стоматологічної поліклініки «Vista-Dental». У наших хірургів-стоматологів величезний досвід в проведенні подібних операцій. Статистика робіт наших фахівців показує, що зуб вдається зберегти в більшості випадків. Це дуже показовий результат роботи нашої клініки, який дає надію на успішне збереження і вашого зуба.

Після успішно проведеної операції, протягом 10 місяців, спостерігається позитивна динаміка, нижньощелепна кістка успішно відновлюється.

На завершення хочеться відзначити, що регулярні профілактичні огляди в стоматологічній поліклініці «Vista-Dental» це запорука вашого здоров’я і економія ваших коштів.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp