Операція з видалення зруйнованих зубів, кісткова пластика, установка зубних імплантатів швейцарської компанії U-impl

В стоматологічну поліклініку «Vista-Dental» звернулася 66-річна жінка зі скаргами на утруднений прийом їжі.

В стоматологічну поліклініку «Vista-Dental» звернулася 66-річна жінка зі скаргами на утруднений прийом їжі. На первинному огляді, за показаннями, пацієнту робиться оглядовий панорамний знімок, який дозволяє бачити верхню і нижню щелепу в прикусі, а значить повністю оцінити стан зубощелепної системи і відразу намітити всю програму лікування.

На підставі отриманих відомостей було виявлено, що раніше ліковані зуби, на яких трималася ортопедична конструкція (місток), прийшли в непридатність і вимагали видалення.

Перш ніж приступити до лікування наші фахівці складуть комплексний план лікування, визначать його орієнтовну вартість і терміни виконання. У плановому порядку призначається хірургічна операція по видаленню зруйнованих зубів, проводиться ретельне очищення тканин запального походження, установка імплантів швейцарської компанії U-impl і відновлення кісткової тканини регенеративними матеріалами швейцарської компанії Geistlich Bio-Gide і Bio-Oss.

Щоб операція вважалася успішною, слід суворо дотримуватися рекомендацій в післяопераційний період. Лікуючий лікар докладно проінструктує вас щодо режиму харчування і гігієни на весь період реабілітації.

Наша професійна команда лікарів різних спеціалізацій працює в тісній взаємодії один з одним і здатна надати Вам весь комплекс послуг на високому рівні.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp