пластическая-хирургия-для-мужчин

Пластична хірургія для чоловіків

Особливості чоловічої пластичної хірургії. Пластична хірургія для чоловіків: мода на гарне тіло.

Пластична хірургія та процедури естетичної медицини давно перестали належати виключно жінкам. Варто додати, що кожного року чоловіки все частіше звертаються до клініки пластичної хірургії. Привабливого, спортивного та молодого вигляду прагнуть більшість чоловіків, навіть якщо не все це офіційно визнають.

Пластична хірургія для чоловіків: мода на гарне тіло

З 2000 року кількість чоловіків, які звернулися за пластичними та косметологічними процедурами у всьому світі, збільшилась на 60%.

В останні роки збільшується кількість людей, які вдалися до пластичної хірургії та естетичної косметології, оскільки зростає поінформованість про ці процедури та доступність самих процедур. І якщо раніше пластичні операції та косметологічний догляд вважалися прерогативою прекрасної статі, то сьогодні все більше чоловіків відкривають для себе ці ефективні методи, що дозволяють виглядати відповідно до свого внутрішнього віку. Багато політиків, бізнесменів, представників шоу-бізнесу та інших сфер, де відмінний зовнішній вигляд – важлива частина професії, вже використовують можливості пластичної хірургії та косметології.

У нашій клініці “Vista-Dental” фахівець із пластичної хірургії Дмитро Олександрович Каленюк надає великого значення своїй роботі з пацієнтами-чоловіками. Він володіє сучасними методами корекції, розробленими з урахуванням особливостей чоловічої анатомії, і добре розуміє особливі бажання та потреби пацієнтів-чоловіків.

У цьому розділі ви можете дізнатися більше про пластичні операції та процедури для чоловіків, які проводяться в клініці. Однак зробити правильний вибір неможливо без розмови з кваліфікованим та досвідченим фахівцем. Щоб підібрати потрібну саме вам методику – запишіться на консультацію до пластичного хірурга.

plasticheskaya-hirurgiya-dlya-muzhchin

Блефорапластика для чоловіків

Пластика повік є найбільш затребуваною серед чоловіків. З віком верхні повіки стають важчими, брови опускаються, під очима з’являються мішки і синці, обличчя набуває постійно втомлений і нездоровий вид людини.

У деяких пацієнтів шкіра повік нависає так сильно, що навіть заважає нормальному зору (тоді на пластику спрямовує офтальмолог)!

На щастя, всі ці проблеми можна вирішити за допомогою пластичної операції верхніх та нижніх повік – блефаропластики.

Ринопластика для чоловіків

Провідний пластичний хірург клініки “Vista-Dental” Дмитро Олександрович Каленюк має у своєму розпорядженні всі сучасні можливості для вирішення естетичних та функціональних проблем з урахуванням особливостей будови чоловічого носа та іншої, ніж у жінок, щільності шкіри. Особливого значення надається тому, щоб ніс після пластичної операції виглядав по-чоловічому природно, і при цьому не залишалося ніяких видимих слідів роботи хірурга.

Чоловіки часто звертаються до пластичних хірургів саме за пластикою носа.

ринопластика-для-мужчин
  • По-перше, тому що їх не влаштовує розмір чи форма носа. Адже, наприклад, особливо великий ніс може надавати деяким чоловікам зайво похилого віку;
  • По-друге, за пластикою часто звертаються спортсмени чи чоловіки, які ведуть активний спосіб життя, які хочуть відновити зовнішній вигляд та дихальну функцію носа після травми;
  • І нарешті, чоловіки звертаються по ринопластику, коли бажають усунути або пом’якшити деякі етнічні особливості свого обличчя. Наприклад, прибрати характерну кавказьку горбинку або звузити надмірно широкий азіатський ніс.

Підтяжка обличчя та шиї для чоловіків

Якщо вас не влаштовують сліди віку на обличчі, і ви хочете отримати радикальний ефект омолодження, пластична операція з підтяжки обличчя – це ваш вибір. Підтяжка обличчя для чоловіків допоможе набути підтягнутого, енергійного і свіжого вигляду.

Залежно від побажань та потреб пацієнта може бути проведена часткова чи повна (кругова) підтяжка обличчя. Наприклад, підтяжка верхньої третини обличчя – броуліфтинг – показана пацієнтам, які бажають позбавитися від нависаючих брів, важких повік та глибоких зморшок на лобі. Іноді ця процедура проводиться у поєднанні з блефаропластикою.

Пацієнтам, що скаржаться на птоз (сповзання) щік, глибокі носогубні складки та подвійне підборіддя, рекомендована підтяжка середньої та (або) нижньої зони обличчя. У ході операції усуваються провисаюча шкіра, “брилі” та жирова тканина. Шкіра, що залишилася, підтягується і розгладжується, повертаючи обличчю молодший і здоровіший вигляд. Підтяжка середньої та нижньої областей обличчя може бути виконана одночасно з підтяжкою шиї або пластикою підборіддя (за показаннями).

При необхідності проводиться кругова підтяжка обличчя (SMAS), яка вирішує всі перераховані проблеми одночасно, без видимих рубців.

top-3-populyarnykh-plasticheskikh-operatsij-dlya-muzhchin

Вам може здатися, що пластика чоловічого та жіночого обличчя мало різняться. Однак, це не так. Пластичні хірурги знають, що пластика обличчя у чоловіків має багато особливостей. Лікар Каленюк знає, як провести операцію з їхніми врахуванням.

Пластика живота та ліпосакція для чоловіків

Ліпосакція — це видалення надлишків жирової тканини. Процедуру проводять на різних ділянках тіла: на животі, стегнах, талії, спині та обличчі. Ліпосакцію часто комбінують з іншими операціями: шкірною пластикою, запровадженням імплантатів або підтяжкою.

Ліпосакція – полягає у видаленні надлишкових підшкірних жирових відкладень з метою досягнення правильних контурів тіла та створення стрункої фігури. У чоловіків більш характерна зона скупчення жирової тканини в області тулуба або живота, що виражається у вигляді великих, опуклих, пружних животів і сприяє відкладенню жирових мас у цих областях, тому в народі їх називають пивний живіт або рятувальний круг. Поява локальних жирових відкладень пов’язана зі збільшеною кількістю гормонозалежних рецепторів у цих місцях. Також до стандартних місць жирових відкладень у чоловіків крім живота та талії додаються такі зони як: внутрішня поверхня стегон, нависання жиру над колінами.

абдоминопластика-мужская

Одна з найпопулярніших операцій у чоловіків – абдомінопластика. Це поєднання ліпосакції в ділянці живота зі шкірною пластикою.

За допомогою даної техніки можна виправити відвисання тканин передньої черевної стінки, що утворилося внаслідок вікових змін, різкої втрати ваги або як наслідок спеціальних методів лікування ожиріння.

У випадках, коли м’язи передньої черевної стінки надмірно розтягнуті, з прямих м’язів формується внутрішній корсет, завдяки чому живіт знову набуває підтягнутого молодого вигляду.

Переваги пластичної хірургії для чоловіків у Vista-Dental

У своїй практиці пластичні хірурги виконую більшість операцій з підтяжки вух, носа та обличчя, зростає інтерес до трансплантації жирової тканини. Пацієнти стають дедалі більш вимогливими. Вони очікують швидкого загоєння та чудового ефекту. Це вимагає від лікаря постійного підвищення кваліфікації!

Перед операцією пацієнти зазвичай проходять кілька консультацій із різними лікарями з різним досвідом. Завдяки цьому після чергової консультації вони повністю усвідомлюють свій остаточний вибір пластичного хірурга і центру, в якому вони будуть прооперовані.

Дуже мало пацієнтів, які вирішують пройти операцію, керуються лише ціною. Наразі люди зосереджені насамперед на професіоналізмі та безпеці.

Більшість пацієнтів не хочуть розголосу та приховують інформацію про своє лікування. Більшість опитувань показують, що пластична хірургія все ще є табу в Україні.Звичайно, щодо розголосу, персонал клініки “Vista-Dental”, зі свого боку гарантують анонімність для всіх пацієнтів. Якщо і є публічність, то це лише з ініціативи особи, яка зазнала процедури.

пластика-мужская

У відділенні пластичної хірургії «Vista-Dental» працюють досвідчені пластичні хірурги Кременчука.У нас виконується пластика будь-якого рівня складності: від коротких малоінвазивних процедур до складних і тривалих операцій. У нашому місті ми – один із найбільших та найрозвиненіших медичних центрів, які займаються вирішенням естетичних проблем за допомогою пластики.

Сучасні пластичні хірурги України працюють на новітньому устаткуванні з використанням нових матеріалів, завдяки чому результати операції завжди відповідають очікуванням пацієнта. На пластичну хірургію ціни в Україні різняться залежно від обраної операції.

Щоб дізнатися про ціни на пластичну хірургію в нашому центрі, запишіться на прийом до хірурга на сайті онлайн або зателефонуйте +38(096)275-82-82.

Завдяки комфортним умовам, грамотному персоналу та сучасному обладнанню процес операції в «Vista-Dental» абсолютно безпечний для пацієнта, а відновлення проходить швидко і правильно!

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp