vista-dental-Plastic-surgery

Пластична хірургія обличчя і голови в Кременчуці – клініка «Vista-Dental»

Наша клініка пластичної хірургії на сьогоднішній день - лідер в цій сфері як в Кременчуці так і на території України. Можливості хірургії обличчя. Сучасна пластична хірургія.

Пластика обличчя- найпоширеніший вид пластичних операцій в Україні, який за популярністю перевершує ліпосакцію і збільшення грудей. Найбільш затребуваними видами пластики є омолоджуючі операції на обличчі. До них відносяться пластика повік (блефаропластика), пластика носа (ринопластика) і підтяжка обличчя.

Перш ніж зважитися на пластику обличчя, необхідно дізнатися про всі доступні процедури – їх особливості, показання і протипоказання.

Якщо вас цікавить пластична хірургія в Кременчуці – наше відділення пластичної хірургії «Vista-Dental» з радістю вам допоможе! У нас ви можете виправити будь-які дефекти зовнішності і бути впевненими у високому професіоналізмі та компетентності нашого лікаря – сертифікований пластичний хірург з великим досвідом – Каленюк Дмитро Олександрович. Наша клініка пластичної хірургії Кременчука на сьогоднішній день – лідер в цій сфері.

 

За і проти пластики обличчя

Необхідність в пластиці обличчя пов’язана з різними дефектами зовнішності – як вродженими, так і набутими в результаті вікових змін, травм або хвороб. Найбільш поширені показання: вікові зміни обличчя, виражена асиметрія обличчя, птоз (опущення) верхніх і нижніх повік і м’яких тканин обличчя, провисання шкіри, глибокі зморшки і складки, сліди (рубці і шрами) в результаті перенесених шкірних захворювань, подвійне підборіддя. Як правило, це питання естетики, і за великим рахунком не існує об’єктивних обов’язкових показань до проведення пластичних операцій.

Що стосується протипоказань, то їх список досить конкретний: пластику обличчя не рекомендується проводити, якщо є запальні процеси в зоні корекції, гострі і хронічні інфекції, будь-які хронічні захворювання в стадії загострення, онкологічні захворювання, порушення згортання крові. Крім того, пластика обличчя протипоказана в період вагітності і лактації. Перешкодою може стати хімічний пілінг і глибока шліфування обличчя, проведені незадовго до операції.

Поняття пластики обличчя об’єднує різноманітність процедур і операцій, кожна з яких має свої особливості проведення, підготовки і реабілітації, а також показання. При цьому далеко не завжди необхідно орієнтуватися на вік: різні види пластики обличчя мають свої вікові обмеження.

Види пластики обличчя:

  • блефаропластика (пластика повік);
  • отопластика (пластика вух);
  • ринопластика (пластика носа);
  • фейсліфтінг (підтяжка обличчя).

Провідний пластичний хірург в нашій клініці Vista-Dental – Каленюк Д. А. порекомендує, який варіант операції буде найбільш оптимальним і на який результат необхідно орієнтуватися. Він об’єктивно оцінює, в яких саме змінах потребує пацієнтка, щоб поліпшити естетику, адже головне – щоб жінка залишилася задоволена результатом.

Широкий спектр послуг дозволить вам вирішити у нас будь-яку естетичну проблему.

На пластичну хірургію ціни в Україні різняться, в залежності від обраної послуги, рівня клініки та професіоналізму лікарів, які там працюють. Ви повинні розуміти, що якісна пластична хірургія ціну не може мати занадто низьку. Хірургія в Кременчуці в «Vista-Dental» проводиться на найвищому рівні: у нас є все необхідне для цього обладнання, а також комфортні умови для післяопераційного відновлення.

Якщо ви хочете дізнатися, яка на пластичну операцію обличчя ціна буде в вашому випадку або задати інші питання – зв’яжіться з нами онлайн або телефонуйте +38 096 275-82-82. Наші адміністратори запишуть вас на прийом у зручний для вас час, де ви дізнаєтеся всі деталі і вартість пластики обличчя. Або приходьте до нас в клініку, яка розташована в центральній частині міста Кременчука: вул. Доктора Богаєвського, 3Б.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp