Наші цінності та принципи роботи

Місія та цінності Vista-dental

Ми завжди діємо в інтересах пацієнта. Життя людини, її здоров’я і благополуччя, впевненість у завтрашньому дні для себе і своєї сім’ї – головна цінність для кожного нашого співробітника. Ми застосовуємо найкращі технології медицини, наші співробітники регулярно вдосконалюють свої навички. Ми створюємо всі умови для абсолютного комфорту кожного пацієнта.

Постійне вдосконалення всіх процесів, що забезпечують якість: професійну майстерність, якість обслуговування, майстерність технологій, якість менеджменту, якість обладнання.

Ми усвідомлюємо свою відповідальність перед пацієнтами за результат лікування – ми гарантуємо застосування ефективних, сучасних і безпечних методів діагностики, лікування і профілактики, за дотримання високих морально-етичних норм і конфіденційність лікувального процесу.

.

Стоматологія

У нашій клініці здійснюються всі широко затребувані стоматологічні послуги і цілий ряд унікальних, рідкісних для України процедур і операцій.

Пластична хірургія

Проводимо пластичні операції естетичного і реконструктивного напрямку. Ми міняємо контури і пропорції обличчя і частин тіла, проводимо омолоджуючі операції, виконуємо реконструкцію грудей, видаляємо зайві жирові відкладення.

.

.

Косметологія

Втілимо ваші мрії про ідеальну зовнішність в реальність, подаруємо сяючий зовнішній вигляд, струнку фігуру і пружну шкіру, збережемо красу і молодість на довгі роки!

Медичний туризм

В'їзний медичний туризм в Україні для іноземних пацієнтів

У клініці Vista-Dental ми надаємо послуги з в’їзного медичного туризму. Закордонним клієнтам пропонуємо широкий спектр процедур в області естетичної хірургії, стоматології та косметології.

Технічне оснащення клініки

Клініка Vista-Dental була відкрита в 2019 році.
Чотириповерхове приміщення клініки площею 1000 квадратних метрів проектувалося і будувалося за сучасними стандартами для стоматології та пластичної хірургії.

Стаціонар клініки включає 2 високотехнологічні операційні і 3 комфортабельні одно- і двомісні палати.

Операційний зал для пластичної хірургії оснащений найкращим сучасним обладнанням виключно зарубіжних виробників хірургічної галузі Швейцарії, Фінляндії, Німеччини, Японії, Ізраїлю, а також застосовуються новітні розробки і сертифіковані матеріали.

Стоматологічний операційний зал обладнаний для проведення масштабних хірургічних маніпуляцій, в тому числі і з застосуванням загального наркозу. Операційні блоки комплектуються виключно обладнанням вищого класу, з використанням останніх світових новинок в хірургічному устаткуванні.

Форма запису на прийом

Будь ласка оберіть зручну дату, час і необхідну послугу і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.