ін'єкції краси

косметологія

Для тих, хто цінує високу якість обслуговування, індивідуальний підхід, свій дорогоцінний час, а також якість сервісу – наш центр косметології стане ідеальним місцем, де вам допоможе наш досвідчений косметолог, а також інші висококваліфіковані фахівці в області краси та здоров’я. Бездоганна якість послуг і стовідсоткове досягнення бажаного результату – основні орієнтири медичного центру Vista-Dental.

У нашому центрі косметології представлено все найновіше обладнання, а процедури виконуються командою косметологів з великим досвідом роботи. Ми надаємо свої послуги жінкам і чоловікам будь-якого віку.

У перший візит до косметолога ви отримуєте цілковиту діагностику і інформацію щодо вирішення проблеми, а також рекомендації. Результати від обраної програми перетворення не змусять себе довго чекати.

Ін’єкції краси – це косметологічні процедури, що дозволяють омолодитися без хірургічного втручання.

У медичному центрі Vista-Dental ми пропонуємо різні види ін’єкційних методик:

 • Контурна пластика. Полягає у впровадженні під шкіру так званих філерів – гелеподібних препаратів, створених на основі гіалуронової кислоти. Її молекули міцно з’єднані, за рахунок чого розсмоктуються повільно. За допомогою цієї методики заповнюються зморшки і складки, надають обсяг проблемних ділянок особи.
 • Ін’єкції Ботокса. Припускають введення в м’язові тканини ботулотоксину, що допомагає на якийсь час припинити проходження нервових імпульсів в ділянці, підданому корекції. За рахунок цього м’язи повністю розслабляються, завдяки чому дрібні зморшки повністю розгладжуються, а великі – стають значно менше.
 • PRP-терапія (у тому числі, плазмоліфтінг). Процедура сприяє активізації процесів самоомоложенія шкіри за рахунок введення пацієнтові його рідної, збагаченої тромбоцитами плазми крові.

Плазмоліфтінг

Сучасна методика омолодження шкіри, що базується на здатності організму до самовідновлення. Плазмоліфтінг передбачає підшкірне введення власної плазми крові пацієнта. Спеціальна технологія обробки збагачує плазму тромбоцитами і тромбоцитарними факторами зростання, які запускають природні процеси регенерації клітин шкіри. Такі активовані клітини виробляють колаген, еластин, гіалуронову кислоту та інші структурні компоненти здорової шкіри.

SMAS ліфтинг

Процедура впливає на поверхневу м'язово-апоневротичну систему (Superficial muscular aponeurotic system, скорочено - SMAS), оновлюючи її на клітинному рівні і усуваючи виражені ознаки старіння і в'янення. Після процедури в глибоких шарах дерми запускаються механізми регенерації, починається активне вироблення колагену, еластину і сполучної тканини.

Контурна пластика

Процедура по омолодженню і корекції обличчя шляхом підшкірних ін'єкцій натуральних гелеобразних препаратів (філерів) на основі гіалуронової кислоти. Остання виступає природним компонентом тканин, тому безпечно вирівнює складки і зморшки, об'ємно заповнює потрібні ділянки. Так як гіалуронова кислота біосумісним з клітинами організму, вона з часом засвоюється і поступово розсмоктується.

Ліполітики

Препарати для корекції фігури, які широко використовуються в косметології. Вони вводяться під шкіру ін'єкційно (уколами найтонших голок) і дозволяють прибрати відкладення жиру на животі, стегнах, обличчі, шиї, руках, в зоні декольте. Сама методика називається ліполіз. Липолиз - це простий, ефективний спосіб розчинити локальні жирові відкладення і поліпшити стан шкіри, відновити обмін речовин в тканинах.

прайс по косметології

Вартість послуг

НайменуванняВартість за 1 процедуру (грн.)

Контурна пластика:

 • Avalon
 • Stylage
 • Teosyal
 • Ynverderm
3900
5000
5500
6500
Ботулотоксин Botex, 1 од.80
НайменуванняВартість за 1 процедуру (грн.)

Зволоження + живлення:

 • Обличчя
 • Обличчя + шия
 • Обличчя + шия + декольте
1500
2500
3500

PRP (лікування + відновлення):

 • Обличчя
 • Обличчя + шия
 • Обличчя + шия + декольте
2000
3500
5000

Зволоження + живлення:

 • Кисті рук
1000
Мезотерапія спини2000
Лікування волосся1700
Anti-Age3200
PRP Extra3500

* вартість послуги залежить від різних факторів і розраховується індивідуально.

Запишіться на консультацію
до косметолога

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість