Ін'єкції краси

SMAS-ліфтинг В КРЕМЕНЧУЦі

Поліпшити зовнішній вигляд шкіри, вирівняти рельєф, підвищити її пружність і еластичність можна без ін’єкцій і тривалої реабілітації. Процедура СМАС омолодження – ультразвуковий метод підтяжки обличчя, декольте, живота та інших зон. Ефект омолодження буде помітний вже після першої процедури і збережеться протягом 1-2 років.

Одне з найпопулярніших напрямків сучасної косметології – безопераційний SMAS- ліфтинг, яке вже давно відомий у всьому світі, як безпечний і ефективний засіб омолодження. У «Vista-Dental» знаходиться унікальний апарат UCOS-HIFU – здатний впливати ультразвукової хвилею на найглибші підшкірні структури – SMAS (м’язово-апоневротичний комплекс), підшкірно-жирову клітковину і дерму. Неінвазивна методика дає ефект, який можна порівняти з результатами пластичних операцій, і не вимагає відновного періоду. UCOS-HIFU – це хіт, який користується неймовірною популярністю не тільки у вікових пацієнтів. З його допомогою можна усунути асиметрію рис і надати чіткість контурам обличчя і у молодих пацієнтів.

Які переваги процедури Smas-ліфтингу?

До появи цієї процедури SMAS-шар (розшифровка англійської абревіатури Superficial Muscular Aponeurotic System – нижній м’язово-апоневротичний шар) можна було підтягнути тільки хірургічно, що могло викликати незворотні зміни в зовнішності, вимагало тривалого періоду загоєння і відновлення шкіри. СМАС косметологія – справжня революція в сфері неінвазивного омолодження.

Це унікальна технологія, яка дозволяє підтягнути обличчя без операції, повертає шкірі гладкість, красу і свіжість без травматичного впливу:

 • Наростаючий результат омолодження
 • Комфортність процедури
 • Вплив на SMAS- рівень без скальпеля
 • Мінімальний період реабілітації
 • Ефект триває до 2 років
 • Стійкий, моментальний ліфтинг
smas-vista-dental

Апаратна SMAS методика

Апаратна SMAS методика працює наступним чином: Через шкіру проникають імпульси на певну глибину, в разі обличчя це 1.5, 2, 3 і 4.5 мм.

Цей імпульс сфокусований, він діє на невелику ділянку тканин на заданій глибині, виникає тертя клітин в цій ділянці, виділяється тепло, клітини пошкоджуються.

Багато таких точок з пошкодженням дають скорочення тканин за площею і запускають процес відновлення і утворення колагену, в жировій тканині більше виражений ліполітичний ефект. На рівні 4.5 мм вплив йде на зв’язки, 3 мм на жирову тканину, 2 і 1.5 мм на якість шкіри.

Показання та протипоказання до проведення процедури

СМАС-ліфтинг – процедура, за допомогою якої можна виконати підтяжку обличчя і тіла без операційного втручання. Рекомендована для вирішення наступних косметологічних завдань:

 • змінений овал обличчя;
 • поглиблення носогубних складок;
 • дрібні і глибокі зморшки;
 • наявність другого підборіддя;
 • опущення брів, повік і щік;
 • в’ялість шкіри шиї, декольте;
 • опущення куточків рота;
 • втрата чіткості лінії скул.

СМАС процедура може застосовуватися для грудей, живота, рук і ніг. Дуже добре підходить для підтяжки і поліпшення стану шкіри різних частин тіла. Наш косметолог індивідуально визначить оптимальні зони для проведення ліфтингу.
Для безпеки процедури і гарного самопочуття клієнтів наші фахівці в окремих випадках рекомендують відмовитися від сеансу:

 • вагітність і лактація;
 • гострий інфекційний та вірусний стан;
 • онкологічне захворювання;
 • наявність кардіостимулятора;
 • наявність металевих імплантів на ділянці обробки;
 • схильність до епілепсії;
 • гнійні шкірні запалення на ділянці впливу, опіки, порізи.

Хід процедури

Ультразвуковий тривимірний SMAS-ліфтинг проходить в кілька етапів:

 1. Підготовчий. На даному етапі проводиться очищення шкіри, обробка її антисептиком, маркування, обробка зони спеціальним гелем-провідником для поліпшення ковзання маніпули СМАС-апарату.
 2. Виявлення поверхневого м’язово-апоневротичного шару. Лікар за допомогою датчика виявляє глибину залягання SMAS-шару, виходячи з чого вибирає відповідні насадки: 4,5 мм, 3 мм і 1,5 мм.
 3. Обробка ультразвуковим лазером UCOS-HIFU зони обличчя або тіла по масажним лініям.
 4. Оцінка результату. Оцінити результат можна завдяки фото-фіксації зони до і після ультразвукової корекції.

SMAS-ліфтинг в залежності від області обробки займає від 1 до 2,5 годин. У 95% випадків процедура не провокує почервоніння і набряклість.

Який ефект буде від SMAS ліфтингу

smas-lifting-mujchini

Процедура передбачає вплив HI-FU-високоінтенсивного сфокусованого ультразвуку на м’язово-апоневротичний шар точковим способом, проникаючи і викликаючи його скорочення. Ультразвук активізує синтез нових колагенових і еластинових волокон і сприяє скороченню м’яких тканин. Як результат – шкіра підтягується, а на її глибинних рівнях запускається важливий з точки зору омолодження шкіри процес неоколлагенеза.

Ущільнення SMAS і зміцнення зв’язок – це ліфтинг ефект. Точкове руйнування жирової тканини – ліполітчний, на зменшення жирових пакетів. На область шкіри: підвищення тонусу, усунення в’ялості. Видимий ефект: обличчя стає більш компактним, менше набряклість в області повік і нависання подбрывный області, брилі зменшуються в об’ємі, менше наповзають щічки на носогубну область. Обличчя виглядає молодше і більш свіже.

Коли ця процедура проводиться по тілу – це скорочення локальних жирових відкладень і усунення в’ялості шкіри.

Ефект від процедури пролонгований і наростаючий. Перші позитивні результати видно відразу після маніпуляції, через 2-3 дня після усунення набряклості можна побачити більш коректний результат. Наростає ліфтинг-ефект до 4 місяців після процедури.

Проводити СМАС-омолодження рекомендовано 1 раз в 2 роки.

Як таких чітких рекомендацій після проведення тривимірного об’ємного СМАС-ліфтингу немає, оскільки процедура повністю виключає будь-які порушення цілісності шкіри, пошкодження навколишніх тканин, відсутній ризик появи рубців і шрамів. Тобто СМАС-ліфтинг абсолютно безпечний в момент маніпуляції і в постпроцедурний період не здатний викликати ускладнень.

bezoperacionnyj-smas-lifting

Вартість СМАС ліфтингу в Кременчуці

У відділенні косметології медичного центру Vista-Dental можна отримати консультацію професійного косметолога і пройти курс SMAS ліфтингу або інших косметологічних процедур. Ознайомитися з вартістю на дану послугу можна тут. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до косметолога. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до косметолога

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість