Високий рівень послуг

Пластична хірургія

Пластична хірургія – один з підрозділів медичного центру Vista-Dental. Тут практикуються передові підходи в сфері пластичної хірургії. Фахівцями розробляються власні авторські методики, увага до яких проявляє, в тому числі, світова медична громадськість.

Наші фахівці практикують «природну хірургію», при якій важливим завданням для лікаря є збереження індивідуальних особливостей пацієнта і досягнення максимально результативного омолодження.

В арсеналі авторських методик фахівців присутні унікальні схеми корекції вікових змін, вдосконалені методи ендоскопічного ліфтингу, малотравматичних пластику живота та багато іншого.
У клініці також реалізуються операції, що стали класикою естетичної хірургії. Це професійна безшовна маммопластика, установка імплантатів молочних залоз, абдомінопластика, ринопластика та інші операції. Робота хірургів нашої клініки – це гарантія бездоганного результату, який збережеться на тривалий час.
Висококваліфіковані кадри і унікальна технологічна база дозволяють клініці успішно конкурувати з провідними західноєвропейськими та світовими центрами. Лікарі Vista-Dental тримають руку на пульсі актуальних тенденцій в сфері естетичної хірургії. Тому всі передові методики, які потрапляють у фокус уваги медичної наукової громадськості, оперативно з’являються тут.

Ринопластика

Від відновлення носа після травм, лікування викривлення носової перегородки до естетичної корекції кінчика носа

Блефароплаcтика

Операція зі зміни форми повік, розрізу очей, лікування провисання верхніх повік, видалення мішків під очима

Пластика грудей

Операції по зміні обсягу і форми грудей, ареол, сосків, а також підтяжка

Отопластика

Допоможе зменшити розмір вух, усунути капловухість, вроджений дефект вушних раковин, виправити деформацію вуха

Абдомінопластика

Допоможе повернути плоский живіт і позбутися від недоліків, які складно піддаються корекції іншими способами

Ліпосакція

Процедура з видалення локальних скупчень жирової тканини з метою корекції форм і контурів окремих ділянок тіла

Фейсліфтинг

Комплекс оперативних втручань, призначених для корекції вікових змін

Ліпофілінг

Корекція обсягів обличчя і тіла за допомогою трансплантації жирової тканини пацієнта з однієї зони в зону корекції

прайс з пластичної хірургії

Вартість послуг

Просимо звернути увагу, що в таблицях вартість вказана тільки за операцію!

Додаткові витрати складуть:

  • необхідні аналізи перед операцією;
  • наркоз під час операції;
  • витратні матеріали для операції;
  • перебування в стаціонарі після операції;
  • необхідні медикаменти в післяопераційному періоді.

Детальну інформацію Ви отримаєте на індивідуальній консультації +38(096)275-82-82. Або запишіться за допомогою форми на сайті і ми обов’язково з Вами зв’яжемося!

Процедура Вартість (грн.)
Консультація  250
Найменування Вартість (грн.)
Наркоз 5500
Палата (1-а доба) 1200
Палата (2-а доба) 2000
Процедура Вартість (грн.)
Отопластика  15000
Ринопластика  45000
Блефаропластика нижня 19000
Блефаропластика верхня 15000
Блефаропластика круговая (верхня и нижня повіка) 30000
Підтяжка нижньої 2/3 обличчя 40000
Платизмопластика 10000
Процедура Вартість (грн.)
Маммопластика (без імплантів)  45000
Маммопластика + мастопексія (без імплантів)  50000
Маммопластика + якірна мастопексія (без імплантів)  60000
Якірна мастопексія  45000
Вертикальна мастопексія  35000
Циркумареолярна мастопексія (підтяжка грудей) 12000
Редукційна мамопластика (зменшення грудей) 64000
Процедура Вартість (грн.)
Мініабдомінопластика 30000
Мініабдомінопластика + ліпосакція  35000
Абдомінопластика 40000
Абдомінопластика + ліпосакція  50000
Процедура Вартість (грн.)
Видалення врослого нігтя 2000
Видалення екзостозу 2000
Процедура Вартість (грн.)
Ліпофілінг 1-а зона (10 на 10 см.) 5000
Ліпофілінг кисті рук, обличчя чи грудей 10000
Процедура Вартість (грн.)
Ліпосакція підборіддя 10000
Ліпосакція переднього відділу шиї з платізмопластикою 25000
Ліпосакція однієї зони 10*10 см. до 20 мл., більше 20 мм. 5000, 10000
Ліпосакція холки 10000

* Пам’ятайте, що остаточна сума усіх витрат залежить від індивідуального клінічного випадку пацієнта. Тому лише після особистого огляду можна зробити необхідні підрахунки. 

Запишіться на консультацію
до хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість

Професіонали своєї справи

Наші фахівці

Високий рівень послуг та професіоналізм фахівців клініки Vista-Dental отримали визнання не тільки в Україні, а й за кордоном.

Усі наші фахівці — талановиті лікарі вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук, які працюють в естетичній медицині не менше 15 років.

Високотехнологічні методи, сучасне обладнання та комфортні умови для пацієнтів – ось що робить нашу клініку лідером у галузі краси та здоров’я.

Доброзичливість, чесність і відкритість, увага до особливостей та проблем кожного — основа побудови довірчих відносин між хірургом та пацієнтом, які є дуже важливими для досягнення найкращого результату. Адже ми не просто робимо наших пацієнтів красивішими, молодшими, стрункішими — ми розкріпачуємо, підвищуємо самооцінку, повертаємо впевненість у собі.

surgical-ukraine
пластическая-хирургия

Команда нашої клініки включає найкращих фахівців у галузі пластичної та естетичної хірургії.

Основні принципи роботи лікарів полягають у достатній та природній гармонії у зовнішності людини, при якому будь-яке втручання має бути суворо показане та обов’язково зберігати індивідуальні особливості вигляду пацієнта.

Багаторічний досвід медичного персоналу допомагає кваліфіковано вирішувати навіть складні завдання. У своїй практиці застосовуємо найкращі досягнення провідних світових клінік.

Талант лікарів вже оцінили багато пацієнтів, це природна обдарованість та віртуозна техніка, розум і серце, смак і чуйність, гармонійні пропорції та найвищий естетичний результат, коли досягнення краси гармонізує стан здоров’я та якість життя. Адже найкрасивіше нас робить насамперед те, що додає енергії, радості та здоров’я!

Професіонали своєї справи

Наші фахівці

Високий рівень наданих послуг і професіоналізм фахівців клініки Vista-Dental отримали визнання не тільки в Україні, а й за кордоном.

Всі наші фахівці – талановиті лікарі вищої категорії, доктори та кандидати медичних наук, які працюють в естетичній медицині не менше 15 років. Високотехнологічні методи, сучасне обладнання та комфортні умови для пацієнтів – ось що робить нашу клініку лідером в області краси та здоров’я.

 

Каленюк Д. О., ппластичний хірург

Каленюк Дмитро Олександрович

Пластичний хірург

Доброзичливість, чесність і відкритість, увага до особливостей і проблем кожного – основа побудови довірчих відносин між хірургом і пацієнтом, які дуже важливі для досягнення найкращого результату. Адже ми не просто робимо наших пацієнтів красивіше, молодше, стрункіше – ми розкріпачуємо, підвищуємо самооцінку, повертаємо впевненість в собі.

Команда нашої клініки включає кращих фахівців в області пластичної та естетичної хірургії.

Керівником напрямку пластичної та естетичної хірургії в нашій клініці є визнаний фахівець у даній галузі – пластичний хірург Каленюк Дмитро Олександрович.

Основний принцип роботи доктора полягає в достатній і природної гармонії в зовнішності людини, при якому будь-яке втручання має бути строго показано і обов’язково зберігати індивідуальні особливості зовнішності пацієнта.

Багаторічний досвід доктора Каленюк Д. А. допомагає кваліфіковано вирішувати навіть досить складні завдання. У своїй практиці доктор застосовує кращі досягнення провідних світових клінік.

Талант доктора вже оцінили багато пацієнтів, це природна обдарованість і віртуозна техніка, розум і серце, смак і чуйність, гармонійні пропорції і найвищий естетичний результат, коли досягнення краси гармонізує стан здоров’я і якість життя. Адже гарніше нас робить перш за все те, що додає енергії, радості і здоров’я!

Слідкуйте за нашими новинами

Дізнайтеся більше про нашу клініку та послуги в Instagram

питання-відповідь

Поширені запитання

Бажано відмовитися від куріння і прийому деяких лікарських препаратів за тиждень до операції і протягом раннього післяопераційного періоду. Дане питання додатково проговорюється на консультації з анестезіологом. Увечері напередодні операції не можна приймати їжу і слід обмежити пиття.

Шви знімаються через тиждень. Основна маса набряку і гематоми проходять через 2-3 тижні, а остаточний результат оцінюється через 6-12 місяців.

При транскон’юнктивальній блефаропластиці доступ до жирових відкладень нижньої повіки виконується з внутрішньої сторони. Операція більш щадна, не залишає рубців на шкірі, показана при мінімально виражених змінах повіки, оскільки не дозволяє посікти надлишки шкіри.

Існує певна мікрохірургічна техніка, яка дозволяє домогтися непомітних післяопераційних рубців, до того ж, вони завжди розташовуються в малопомітних місцях. Тому вже незабаром після операції пацієнти можуть носити короткі стрижки і прибирати волосся назад.

Після омолоджуючих операцій на обличчі рекомендується обмеження фізичних навантажень протягом півтора місяці після операції, також не рекомендується перебування на сонці, відвідування лазні і сауни.

Можливості сучасної ринопластики практично безмежні. Ми можемо не тільки виправити невеликі нерівності носа, але і поліпшити дихання, а також повністю відновити форму носа після травми. Наше завдання створити ніс вашої мрії, який повністю відповідає пропорціям і формам вашого обличчя.

Якщо ринопластика проводиться закритим способом, то ніяких видимих рубців не залишається. При пластиці носа відкритим способом, хірург робить невеликий розріз на ділянці між ніздрями – Колумелла. Але турбуватися не варто. Цей невеликий шов згодом стає зовсім непомітним

З практичної точки зору нормальне вухо фактично розвинене до 6 років. Однак оптимальний вік для виконання отопластики 8-10 років, оскільки саме в цьому віці структурна міцність хрящової тканини досить висока, а з дитиною можна домовитися і пояснити для чого потрібна операція.

З точки зору техніки виконання операції принципової різниці немає. Зазвичай жінки пред’являють більш високі естетичні вимоги до зовнішнього вигляду післяопераційного рубця, а для чоловіків цей момент є менш значущим, оскільки у випадку з чоловіками показанням до операції в переважній більшості випадків є наявність «фартуха» після масивної втрати ваги.

У імплантів немає певного терміну придатності. Сучасні імпланти абсолютно безпечні для організму людини. У рідкісних випадках виникає необхідність репротезування зважаючи наіндивідуальні особливості організму пацієнта.

Багато жінок, які мають імпланти, з успіхом годують своїх дітей грудьми. Труднощі можуть виникнути тільки у тих пацієнток, хто переніс ендопротезування чрезареолярним доступом.

Форма запису на прийом

Будь ласка виберіть зручну дату і час, і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.