Високий рівень послуг

Підтяжка живота (абдомінопластика)

Абдомінопластика – це пластика живота, або, як її ще називають – підтяжка живота. Метою операції є виправлення деформації передньої черевної стінки живота. До таких деформацій відносяться надлишок шкіри після вагітності, провисання шкіри, розтяжки, в’ялість. Пластична операція спрямована не тільки на видалення зайвої шкіри на животі (підтяжка шкіри живота), а й на відновлення м’язового корсету.

Абдомінопластика є однією з найпопулярніших пластичних операцій. Адже кожна жінка мріє про струнку фігуру, плоский живіт і осину талію. Але, на жаль, дієта і фізичні вправи не завжди дають бажаний ефект. До того ж вагітність, генетичні фактори або велика втрата ваги можуть істотно вплинути на зовнішній вигляд вашого живота. Що ж можна зробити для того, щоб ваш живіт знову став красивим? Рішення є і воно просте – пластика живота (після пологів, кесаревого розтину або в слідстві інших факторів).

Абдомінопластика живота робиться і жінкам, і чоловікам. У представників чоловічої статі живіт часто спускається нижче паху через переїдання і надмірного вживання пива – дана процедура здатна впоратися з цією шкірно-жирової деформацією його передньої стінки. Однак слід врахувати, що великий розмір живота саме у чоловіків обумовлений так званим вісцеральним ожирінням, при якому основна маса жиру знаходиться всередині порожнини живота, а не зовні.

Якщо вас цікавить операція абдомінопластика Кременчук – цей те місто, де знаходиться наша сучасна клініка пластичної хірургії. Наші професійні фахівці виконують будь-які пластичні операції найбільш просунутими методами. Тому в нашій клініці вам пропонується дійсно якісна підтяжка живота в Кременчуці (після пологів, вагітності). Зробіть ваш живіт знову красивим!

Показання для проведення операції абдомінопластики живота

На сьогоднішній день є різні методики проведення операції. Існують також технології, при яких залишаються мінімальні рубці, – це мініабдомінопластіка або ендоскопічна абдоминопластика живота. Завдяки матеріалам високої якості і професіоналізму хірурга шов виглядає практично непомітним. Через деякий час рубці світлішають і майже не відрізняються від шкіри. Зазвичай розріз приходить на ту зону, що ховається нижньою білизною.

Показання для абдомінопластики:

  • Відвисла шкіри живота, що виникла внаслідок схуднення, вікових змін, вагітності.
  • Діастаз (розбіжність, розтягнення) прямих м’язів живота, що може привести до опущення внутрішніх органів і грижі;
  • Неестетичні розтяжки шкіри (стрії), післяопераційні рубці на животі.

Загальні протипоказання:

  • Онкологія;
  • Серцево-судинні захворювання;
  • Інфекції в гострій стадії;
  • Гіпертонія;
  • Порушення згортання крові;
  • Ожиріння на пізніх стадіях;
  • Вагітність.

Проведення операції і реабілітація

Пластика живота абдомінопластика (після пологів, кесаревого розтину) часто поєднується з ліпосакції. У деяких випадках рекомендуються також такі процедури, як ліпосакція талії, стегон, грудей, лобка або інших проблемних ділянок.

Операція проводиться під загальною анестезією і триває приблизно 2-4 години – все залежить від обсягу видаляємого жиру і надлишку шкіри. Міні операція може зайняти близько 2 годин. Перед процедурою на пацієнтові роблять розмітку для визначення ліній розрізу.

Пацієнт, котрий переніс цю пластичну операцію пластики живота, проводить в стаціонарі зазвичай кілька днів. Весь цей час пацієнти знаходяться в комфортних палатах з усіма зручностями. Персонал клініки завжди на зв’язку і готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Наступні 2 тижні необхідно регулярно проводити перев’язки в клініці. Після операції пацієнт носить бандаж (спеціальний еластичний пояс) протягом 4-8 тижнів. Шви знімають на 7-14 день. Набряки, синці та інші побічні ефекти проходять протягом 1-2 місяців. Первинний результат від операції оцінюють через 2-4 місяці.

Абдомінопластика до і після

Вартість операції підтяжки живота (абдомінопластика)

Щодо такого важливого питання як «абдомінопластика живота ціна», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38(096)275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість