Високий рівень послуг

фейсліфтинг. Підтяжка обличчя

Фейсліфтінг – одна з найактуальніших естетичних операцій. Завдяки підтяжці обличчя досягається візуальне омолодження на 7-15 років без додаткових косметологічних процедур у майбутньому. Корекція вікових змін дозволяє якісно покращувати контури шиї, розгладити глибокі зморшки, усунути опущення і втрату об’єму тканин, позбавити від надлишків шкіри в області верхніх повік і гриж в нижніх.

Біологічний процес старіння зазвичай починається у другій половині життя, а перші ознаки вікових змін обличчя ми можемо помітити вже з тридцятирічного віку. Вікові зміни є наслідком зменшення кількості еластину та колагенів та їх відсоткового співвідношення у жирових, м’язових, кісткових, фаціальних та апоневротичних тканинах. Це призводить до утворення зморшок, складок та провисання шкіри.

Фейсліфтинг допоможе відновити пружність вашого обличчя, надасть йому молодшого вигляду, скоригує провисання шкіри і м’язів, а також видаляє зайву жирову клітковину і розгладить зморшки.

Природні результати хірургічної процедури практично знищують небажані ефекти часу і впливу зовнішнього середовища, і ви не тільки виглядатимете, але й почуватиметеся молодше за свої роки.

Як зрозуміти, що вам потрібен фейсліфтінг?

Показання до процедури:

 • Глибокі лінії, які з’єднують крила носа та кути рота (носогубні складки)
 • Нечіткі контури підборіддя або обвислий овал обличчя
 • Провисання області вилиць та глибокі заломи на щоках
 • В’яла шкіра та зморшки на обличчі
 • Зайва жирова тканина в області шиї

Результат:

 • Красиве обличчя з новим контуром
 • Шия і щоки стають підтягнутими, лінія вилиць і підборіддя загострюється, шкіра набуває пружності та молодості
 • Відповідність результату з попереднім 3D моделюванням
 • Впевненість у собі та повне задоволення результатом
 • Захоплення друзів та близьких
фейслифтинг-vista-dental-кременчуг

Що впливає на кінцевий результат процедури?

Те, як ви виглядатимете після операції, залежить від ряду факторів:

 • Первинний стан шкіри
 • Вік
 • Наявність захворювань, шкідливих звичок
 • Ритм життя: режим харчування, графік роботи та ін.

Якщо ви хочете заздалегідь дізнатися про результат, після консультації та огляду лікар зробить 3D-модель обличчя, щоб ви побачили, чого очікувати.
Повторне проведення процедури можливе через 10-15 років, проте необхідність у цьому виникає рідко. Щоб продовжити та посилити ефект, регулярно виконуйте масаж, який порадить лікар.
Фейсліфтинг (пластика обличчя) – сучасний спосіб виглядати молодше реальних років та свіжіше. Його вартість формується залежно від вихідного стану та визначається індивідуально.

Які переваги має фейсліфтінг?

Після проведення процедури фейсліфтингу шкіра стає більш пружною та гладкою. Крім цього, значно зменшуються мімічні та поздовжні зморшки, носогубні складки. Також покращується овал обличчя. Ефект після проведення підтяжки обличчя спостерігається протягом наступних 8-12 років.

Єдина умова для отримання приголомшливого результату – професіоналізм пластичного хірурга.

Усі хірурги Vista-Dental застосовують у своїй роботі вдосконалені нові методики. Вам можна не боятися ефекту «перетягнутості» чи деформації обличчя. Результат фейсліфтінга – приголомшливий!

Записуйтесь на попередню консультацію до пластичних хірургів Vista-Dental вже сьогодні!

Вартість операції фейсліфтінгу у Кременчуці

Вартість фейсліфтингу залежить від обраного методу роботи та ступеня виразності дефекту. У клініці пластичної хірургії Vista-Dental працюють досвідчені хірурги, які є професіоналами у проведенні таких операцій.

Щодо такого питання як «вартість фейсліфтінгу», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі Послуги або зателефонувавши нам по телефону +38(096)275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти»

Запишіться на консультацію
до пластичного хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість