Високий рівень послуг

Ліпофілінг

Ліпофілінг – методика моделювання контурів та збільшення обсягів обличчя та тіла за допомогою власних жирових тканин пацієнта. Процедура полягає у перекачуванні жиру з тих областей, де він надміру, на ділянки, які вимагають корекції. Поліпшення рельєфу і стану шкіри досягається не тільки за рахунок ефекту наповнення, але і завдяки впливу стовбурових клітин жиру, що пересаджуються.

За допомогою цієї операції фахівці клініки пластичної хірургії “Vista-Dental” скоригують такі зони, як обличчя, груди, сідниці, гомілки та інші. Ін’єкції жирової тканини використовуються для пластики вилиць, губ, носогубних складок. Завдяки такому широкому полю застосування ліпофілінг в Україні сьогодні є популярною затребуваною операцією.

lipofiling-tela-v-kremenchug

У чому переваги ліпофілінгу?

Методика ліпофілінгу відрізняється широким спектром переваг:

 1. Комплексний омолоджуючий ефект – ін’єкції жирової тканини дозволяють розгладити зморшки, зменшити вираженість кровоносних судин та пігментних плям, покращити тонус шкіри, а також надати проблемним ділянкам естетичного об’єму.
 2. Мінімальний ризик ускладнень – забраний з організму пацієнта жир не викликає алергічних реакцій, тому тканина не відторгається імунною системою і швидко приживається.
 3. Поліпшення кровообігу в ділянці пересадки – внаслідок відкачування жирових тканин у проблемну зону пересаджуються стовбурові клітини, які сприятливо впливають на стан організму.
 4. Оперативність та простота процедури – сеанс займає не більше 2 годин і не приносить стресу організму. Пластика з використанням власного жиру пацієнта малотравматична та не потребує перебування у стаціонарі.
 5. Ефект природного об’єму після ін’єкції – під час процедури ліпофілінгу жирова тканина рівномірно розподіляється за природними контурами тіла, тому відкоригована зона виглядає максимально природно.
 6. Універсальність процедури – жировий матеріал може вводитись практично на будь-яких ділянках обличчя та тіла. Сьогодні популярний ліпофілінг ягодиць і стегон, декольте, губ, шиї та гомілок.

В результаті ліпофілінгу забезпечується додатковий ефект ліпосакції, оскільки видалення жиру із проблемних зон дозволяє помітно зменшити їх обсяг.

Показання до ліпофілінгу обличчя та тіла

Така процедура естетичної медицини може стати відмінним способом боротьби з вадами зовнішності за наявності таких показань:

 • Асиметрія або викривлення будь-яких частин тіла, особливо парних (наприклад, гомілок).
 • Асиметрія чи неестетична форма сідниць.
 • Зниження еластичності шкіри, втрата пружності м’язових тканин.
 • Наявність рубців.
 • Атрофія підшкірної жирової клітковини.
 • Підвищене формування набряків.
 • Наявність зморшок, глибоких складок та інших змін шкіри, що свідчать про вік.

Якщо узагальнити, то за допомогою ліпофілінгу можна або розгладити шкіру, або зробити об’ємними ті ділянки тіла, де не вистачає підшкірних жирових тканин, або скоригувати неестетичні або несиметричні форми різних частин тіла. Це процедура із широкими можливостями для застосування.

Як виконується ліпофілінг?

Ліпофілінг частіше виконується під місцевою анестезією. Виняток становлять випадки, коли передбачається великий обсяг роботи хірурга або важкі патології вродженого чи травматичного характеру.

Кожна процедура має свої особливості залежно від бажаного результату, вихідних показань та зони корекції.

Незалежно від того, для яких ділянок було призначено цю процедуру, основний алгоритм її виконання наступний:

 1. Забір клітин підшкірної жирової клітковини (цей процес також відомий як ліпосакція). Найчастіше цих цілей вибираються проблемні області, у яких спостерігається надлишок жирових тканин.
 2. Спеціальне очищення отриманого біоматеріалу. Вилучені жирові клітини не можна просто перемістити в іншу область тіла без обробки, що здійснюється із застосуванням спеціального апарату.
 3. Введення жирових клітин у необхідні зони. Для цього виконуються тонкі проколи, від яких після загоєння не залишається жодних слідів.

Наприкінці процедури всі проколи зашивають, закривають хірургічними пластирями та спеціальною пов’язкою. Після цього пацієнту необхідно кілька годин відпочити в стаціонарі, а потім може повертатися додому. Набряки, невеликі синці та дискомфортні відчуття після ліпофілінгу проходять вже через один-два тижні. Багатьох цікавить, скільки тримається результат такої процедури: при належному догляді він зберігається на все життя. Імовірність невдалого виконання ліпофілінгу вкрай мала, а в професійних клініках, до яких належить «Vista-Dental» — і зовсім виключена.

Реабілітація після ліпофілінгу

Відновлення після ліпофілінгу проходить досить швидко та легко. Відразу після втручання пацієнт має деякий час провести в клініці під наглядом медичних фахівців. Терміни перебування у стаціонарі різні залежно від виду операції. При корекції грудей чи сідниць пацієнт перебуває під наглядом не більше доби (за відсутності ускладнень). Після корекції під місцевою анестезією піти додому можна вже через кілька годин після операції.

У перші дні необхідно уникати фізичних навантажень та спорту. Також важливо виключити теплові процедури (лазня, сауна, гаряча ванна), які провокують приплив крові до пошкоджених тканин. Місця проколів обробляються антисептиками щодня. Прооперовані ділянки бажано захистити від сонця і, звичайно, тимчасово виключити з життя солярій та пляж.

Також дуже важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря та відвідувати планові післяопераційні огляди.

Вартість ліпофілінгу в Кременчуці

Серед різних пластичних операцій дедалі популярнішими стають процедури, що передбачають мінімум втручання, відповідно більш природний результат і відсутність ускладнень.

Вартість ліпофілінгу може відрізнятися залежно від обсягу роботи та обраної методики. Точна кількість зон та остаточна вартість визначається індивідуально на консультації. У клініці пластичної хірургії Vista-Dental працюють досвідчені хірурги, які є професіоналами у проведенні таких операцій. З інформацією про вартість пластики тіла ви можете ознайомитися в розділі «Вартість послуг».

Щодо такого питання як «вартість ліпофілінгу», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до пластичного хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість