Високий рівень послуг

ліпосакція

Ліпосакція стабільно входить в ТОП-5 найпопулярніших операцій в світі. З її допомогою можна позбутися від жирових відкладень в тих місцях, де з ними не впоралися дієти і спортивні вправи. Це так звані «галіфе», «подушечки», «вушка» на боках і попереку, а також клімактеричний («вдовій») горб та інше.

Найчастіше ліпосакція в Кременчуці застосовується для поліпшення фігури в комплексі з іншими хірургічними процедурами.

Ми працюємо за сучасними методиками і підходимо до вирішення питань кожного пацієнта індивідуально, підбираючи для нього оптимальні методи вирішення проблем.

липосакция-виста-дентал

Показання для ліпосакції

Ліпосакцію застосовують, щоб видалити поверхневий шар жирової тканини, який знаходиться між шкірою і м’язами. Ліпосакція не допомагає в разі зайвої жирової тканини, розміщеної під м’язами і всередині черевної порожнини (глибокий і внутрішній шари жиру).

У дорослої людини кількість жирових клітин постійне, а ожиріння відбувається через збільшення цих клітин в обсязі. Ліпосакція показана при локальному ожирінні, що має чіткі місця прояви – жирові відкладення в області стегон, таза, живота, флангів, підборіддя, колінного суглоба.

Ліпосакція не здатна вирішити проблему ожиріння внаслідок порушення обміну речовин, коли виникає надлишок жирових клітин через генетичні фактори, неправильне харчування, інших причин.

Мета ліпосакції – корекція контурів і форм окремих частин тіла, а не зменшення маси всього тіла.

Загальні протипоказання: онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові, вагітність, ендокринне ожиріння, виражені порушення еластичності шкіри.

Особливості ліпосакції

Вакуумна ліпосакція – є найефективнішою методикою на сьогоднішній день. Під місцевою анестезією в жирову тканину пластичним хірургом вводиться спеціальний розчин який наводнює жирові клітини після чого через невеликі проколи до 1-2 см вводиться тонка трубка і поступальною ходою руйнується механічно жирова тканина, яка видаляється за допомогою вакуумного відсмоктування.

Шкірні рани зашивають прихованими косметичними швами, в зони ліпосакції ставлять дренажі, які потім видаляють (через 1-2 діб). В кінці процедури пацієнтові надягають спеціальний компресійний білизна для профілактики ускладнень.

Так само, за показаннями, поряд з ліпосакції можуть бути проведені такі операції, як підтяжка шиї та обличчя, абдомінопластика (пластика живота), підтяжка рук, стегон і сідниць.

Ліпосакція до і після

липосакция-кременчуг-2 липосакция-кременчуг
gallery-9-2 gallery-9-1

Результат після операції

Ліпосакція дає стабільний результат. Операція дозволить отримати плоский підтягнутий живіт, стрункі стегна. Вчені довели, що число жирових клітин залишається незмінним протягом усього життя людини. Вони можуть тільки збільшуватися в розмірах. При проведенні процедури жирові клітини не зменшуються, а видаляються. Тому операція – це дієвий спосіб отримати бажаний результат.

Ще одна перевага ліпосакції – можливість отримати швидкий результат. За один раз можна видалити до 6 літрів жиру, при цьому шкіра легко скоротитися. Ліпосакція не здатна вирішити проблему ожиріння внаслідок порушення обміну речовин, коли виникає надлишок жирових клітин через генетичних факторів, неправильного харчування, інших причин.

Вартість ліпосакції в Кременчуці

Вартість ліпосакції може відрізнятися в залежності від обсягу роботи і обраної методики. Точна кількість зон і остаточна вартість визначається індивідуально на консультації. В клініці пластичної хірургії Vista-Dental працюють досвідчені хірурги, які є професіоналами в проведенні таких операцій. З інформацією про вартість пластики тіла ви можете ознайомитися в розділі «Вартість послуг».

Щодо такого питання як «вартість ліпосакції», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до пластичного хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість