Високий рівень послуг

пластика грудей

Хірургія або пластика грудей – це різновиди пластичних операцій, спрямованих на зміну зовнішнього вигляду молочної залози. До них відносяться підтяжка грудей, операція по збільшенню грудей, корекція її форми, а так само зміна форми сосків. Всі вони дозволяють позбутися від дефектів, які заважають комфортному життю і знижують впевненість в собі.

Пластична хірургія в Кременчуці проводиться в нашому відділенні пластичної хірургії. Кращий хірург Кременчука – Дмитро Каленюк здатний вирішити будь-яку проблему. До нас можуть звертатися як жінки, так і чоловіки – у нас проводяться всі види пластичних операцій і лікування гінекомастії у чоловіків.

Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей або мастопексія – операція, в ході якої змінюється положення соска і ареоли, перерозподіляються тканини молочної залози, січуть надлишкова шкіра. Завдяки такому втручанню грудям надається природна гармонійна форма, усувається птоз (опущення) і явище втрати еластичності шкіри. При цьому об’єм грудей практично не змінюється.

Підтяжка грудей є пластичною операцією, спрямованою на відновлення або створення правильної форми і пропорцій грудей. Якщо область ареоли опущена нижче рівня субмаммарної складки, то змінити її положення можна тільки за допомогою оперативного втручання.

Підтяжка грудей без імплантів проводиться в наступних випадках:

 • асиметрія грудей;
 • опущення грудних залоз;
 • розтягнення тканин грудей при збереженні нормального розташування соска;
 • зміна контуру і форми грудей;
 • опущення нижніх відділів молочної залози;
 • аномалії розвитку однієї з грудей (гіпоплазія).

Операція проводиться також з метою збереження чутливості грудей і, по можливості, збереження функції лактації.
Найбільш частою причиною, через яку жінки бажають пройти підтяжку грудей, є птоз, тобто, явище опущення молочних залоз. Виникати воно може після народження дитини і лактації, так як саме в цей період з-за зміни гормонального фону і збільшення об’єму грудей провокується перерозтягнення шкіри і внутрішніх зв’язок, що підтримують молочні залози. Після пологів і закінчення вигодовування чимало жінок уже не з чуток знають, що таке провисання грудей, її асиметрія, розтяжки на шкірі. Проблема опущення нерідко виникає і у випадках різкого схуднення, вікових змін, гормональних збоїв.

Колишня форма і пропорції молочних залоз не можуть бути відновлені за допомогою спорту, визначених фізичних вправ, косметичних засобів, спеціального харчування. Допомогти може тільки підтяжка грудей. Вона здатна повернути естетичність молочних залоз і впевненість жінкам, тим самим покращивши якість їх життя.

Збільшення грудей (маммопластика)

Збільшення грудей або так звана маммопластика передбачає проведення операції, в ході якої використовуються імплантанти (ендопротезування). Збільшення грудей може бути проведено тільки в тому випадку, якщо дівчина досягла періоду завершення статевого дозрівання, так як саме в цей час молочні залози набувають остаточну форму.

Збільшення грудей в нашій клініці проводиться сертифікованим пластичним хірургом з великим досвідом. Операції виконуються згідно з міжнародними протоколами безпеки пацієнтів із застосуванням якісних матеріалів.

Мамопластика виконується при наступних показаннях:

 • малі розміри молочних залоз;
 • асиметрія молочних залоз вродженого або набутого характеру;
 • погіршення обсягу і форми грудей в післяпологовий період.

З плином часу каркас молочної залози, який називають куперовскою системою або підтримують зв’язками Купера, розтягуються і стоншуються. Це явище істотно впливає на контур грудей і може відбуватися з різних причин. Як можливий результат – надмірна рухливість грудей і птоз, при якому спостерігається нависання молочної залози над підгрудною борозною.

У жінок приблизно до 40 років груди складаються переважно з залозистої і щільної стромальної тканини. З віком, особливо, при менопаузі, кількість жирової тканини збільшується, через що груди стають м’якими, менш пружними.

Таким чином, «зробити груди» можуть хотіти як молоді дівчата, так і зрілі жінки. У будь-якому віковому періоді можуть виникати невдоволення формою і обсягом грудей, а також реальні проблеми, які може вирішити маммопластика.

Так як збільшити груди – це все-таки необхідність вдатися до хірургічного втручання, слід вказати і на протипоказання до проведення операції. До них відносяться гострі інфекційні, серцево-судинні та онкологічні захворювання, мастопатія, хвороби щитовидної залози, сильно виражене ожиріння тіла, цукровий діабет, гіпертонічна хвороба, порушення згортання крові, лактація недавня або на момент передбачуваної операції, запланована вагітність, вік до 18 років.

Мамопластика до і після

Зменшення грудей (редукційна маммопластика)

Зменшення грудей або редукційна маммопластика – операція по зменшенню розміру і об’єму надмірно збільшених молочних залоз з одночасною підтяжкою грудей і корекцією (поліпшенням) її форми.

Редукційна маммопластика рекомендована при надмірно великих і обвислих грудях, а також при асиметрії молочних залоз. Операцію проводять, щоб:

 • Зменшити обсяг і досягти привабливої ​​форми грудей.
 • Знизити навантаження на хребет і плечі.
 • Максимально зберегти чутливість сосків, ареол і молочних залоз.
 • Зберегти функцію лактації (по можливості).

Загальні протипоказання: онкологічні, серцево-судинні, гострі інфекційні захворювання, хронічна гіпертонія, захворювання щитовидної залози, цукровий діабет, порушення згортання крові, вік пацієнта менше 18 років, сильне ожиріння тіла, запланована вагітність, недавня лактація.

Зменшення грудей проводиться тільки під загальним знеболенням. Після оперативного втручання пацієнт повинен до 2-х діб перебувати під наглядом лікаря. Для цього в клініці Vista-Dental передбачені комфортабельні палати з усім необхідним для відпочинку і відновлення, а чуйний персонал готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину.

Корекція форми сосків

Хірургічна корекція сосків або пластика сосків – операція по корекції розміру, форми сосків, щоб усунути патологію і пов’язані з нею фізичні та естетичні незручності. Може проводитися як окрема операція чи в комплексі з підтяжкою (пластикою) молочних залоз або корекцією ареол.

Показання:

 • Асиметрія сосків.
 • Недолік або надлишок тканини сосків.
 • Втягнуті (інвертовані) соски.
 • Великі, товсті, сильно виступаючі соски.
 • Диспропорція ареол і сосків.

Залежно від складності корекція сосків і ареоли виконується амбулаторно під місцевим знеболенням або з використанням загальної анестезії, після чого пацієнти на наступну добу розміщуються в комфортних палатах з усіма зручностями.

У клініці Vista-Dental повністю оновлена ​​і укомплектована операційна, для проведення операцій використовується європейське обладнання преміум класу, є реанімаційна техніка.

З інформацією про вартість пластики грудей ви можете ознайомитися в розділі «Ціни».

Вартість операції пластики грудей

Щодо такого важливого питання як «пластики грудей ціна», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість