Високий рівень послуг

Пластика вух. отопластика

Пластика вух – отопластика – це операція, спрямована на усунення відкопилених вушних раковин (капловухості), виправлення асиметрії, моделювання форми вушного хряща, а також реконструкції вушних раковин частково або повністю. Отопластика вух проводиться як дорослим, так і дітям. Мінімальний вік для дитини – шість років, до досягнення якого йде активне зростання хрящової тканини. Справа в тому, що корекція вух без операції неможлива, тому при необхідності позбутися від дефекту необхідно вдаватися до пластики. Сучасні методи отопластики дозволяють зробити це з мінімальною травматичністю і періодом відновлення. У Кременчуці операцію проводить лікар-професіонал з великим досвідом Каленюк Дмитро Олександрович.

Показання для проведення пластики вух:

  • Відстовбурчені вуха (капловухість);
  • Неправильна форма вушної раковини (вроджена або після травми);
  • Деформація, відвисання мочки вуха (вікові зміни, після носіння важких сережок або сережок-тунелів);
  • Несиметричне розташування вушних раковин.

Причини відстовбурчених вух: надмірна висота чаші вушної раковини, згладжена або недорозвинення противозавитка. При надлишкової висоті, чашу зменшують шляхом видалення невеликої ділянки хряща. При сгладженні противозавитка – корекція вух спрямована на моделювання хряща з формуванням природного противозавитка.

Отопластика користується великою популярністю, тому що усуває практично всі можливі деформації вушних раковин, при цьому як правило, не залишається слідів оперативного втручання і поліпшується зовнішній вигляд.

При великих або занадто маленьких розмірах мочки, проводиться корекція мочки вуха.

Отопластику проводять пацієнтам, які досягли 6-річного віку, до цього часу у дитини відбувається активне формування скелета вух.

Проведення операції і реабілітація

  1. На передопераційній консультації хірург уважно вислухає про Ваші проблеми, потім запропонує способи їх вирішення. Якщо операцію необхідно провести дитині віком до 18 років, то консультація обов’язково проводиться тільки в присутності батьків.
  2. По закінченню консультації пластичний хірург призначить вам обстеження, яке Ви можете пройти в будь-якій зручній для Вас лабораторії.
  3. Дату операції можна призначити разом з пластичним хірургом під час першої консультації. Найчастіше отопластику вух проводять амбулаторно, тому Ви можете в день проведення операції поїхати додому. Після проведення операції пацієнтові буде накладена спеціальна пов’язка, яка буде захищати від зараження і пошкоджень.
  4. Рекомендації з відновлювального періоду Вам видасть пластичний хірург відразу по закінченню операції. Процес відновлення після пластики вух (отопластика) займає в середньому близько місяця.

Отопластика до і після

Вартість операції пластики вух (отопластика)

Щодо такого важливого питання як «пластики вух ціна», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38(096)275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Запишіться на консультацію
до хірурга

Пройдіть консультацію у фахівця

Отримайте план процедур

Дізнайтеся точну вартість