Факти про нашу клініку

Стоматологія

У стоматології Vista-Dental великий штат провідних фахівців і кожен лікар професіонал своєї справи. Наша місія – зробити вашу посмішку ідеальною. Для нас кожен пацієнт – це нова історія. Ми створюємо індивідуальний план лікування після повної діагностики і з залученням усіх суміжних фахівців клініки. У стоматологію Vista-Dental – лікарі не тільки вилікують ваші зуби, але і дадуть рекомендації по догляду за посмішкою і підберуть пасту і щітку.

Ми робимо все необхідне, щоб ви відчували себе максимально комфортно і безпечно. І завдяки тому, що наші стоматологи володіють новітніми протоколами лікування та унікальним для України обладнанням, процедури виконуються без болю. У нас є кілька максимально комфортних видів анестезії, в тому числі і лікування уві сні.

Для наших пацієнтів, які відчувають великий стрес, мають високий блювотний рефлекс, мають захворювання нервової системи, а також для наших маленьких пацієнтів, ми передбачили лікування уві сні.

Седація – введення пацієнта в стан сну. Допомагає нашим пацієнтам позбавитися від страху і зробити процедуру абсолютно безболісною. Також седація дозволяє виконати великий обсяг роботи за одне відвідування. Пацієнт засинає моментально, препарат діє миттєво. Проводить процедуру команда досвідчених лікарів-анестезіологів, пацієнт під постійним контролем всіх життєво важливих функцій.

Наша клініка оснащена сучасним обладнанням, що дозволяє якісно вирішити проблему пацієнта. Завдяки інноваційним апаратів наші стоматологи здійснюють діагностику більш точно і здійснюють лікування, використовуючи міжнародні протоколи.

Сервіс надання послуг в Vista-Dental – на вищому рівні. Про це говорить навіть розташування стоматології – в центральній частині міста. Vista-Dental – це простора чотириповерхова будівля, в якому 9 медичних кабінетів.

Переступивши поріг клініки, на рецепції вас зустрінуть усміхнені адміністратори і запропонують ароматну каву. І в кабінеті у лікаря ви не відчуєте дискомфорт: приємна музика і комфортне крісло завжди допоможуть відволіктися.

Play Video
Play Video
Play Video

Лікування зубів

Невідкладна допомога в гострих ситуаціях, професійне лікування зубів, їх реставрація та відновлення

Пародонтологія

Проводимо лікування і профілактику будь-яких видів захворювань пародонту

Протезування

Якісний і надійний спосіб відновити втрачені зуби

Хірургія

Всі види хірургічних втручань: від видалення зуба до складних щелепних операцій

Імплантація

Найефективніший метод відновлення втрачених зубів з високим рівнем функції і естетики

Ортодонтія

Вирівнювання зубів сучасними брекет-системами без дискомфорту з гарантією результату

прайс по стоматології

Вартість послуг

НайменуванняВартість (грн.)
Консультація стоматолога140-350
Рентген знімок панорамний250
Рентген знімок прицільний 100
Анестезія 180
Пломба з фотополімерного матеріалу 520-950
Лікування 1 кореневого каналу 330-1000
Пломба після ендодонтичного лікування 650-900
НайменуванняВартість (грн.)
Комплексна чистка зубів, 2 щелепи 700-1400
Гінгівотомія (1 зуб) (без анестезії) 460
Гінгівектомія (1 зуб) (без анестезії)  500
Розкриття пародонтального абсцесу, дренування (без анестезії) 230
Кюретаж пародонтальний однієї кишені (без анестезії)  300
Диатермокоагуляция ясен (без анестезії) 230
НайменуванняВартість (грн.)
Коронка металокерамічна  1750-1950
Коронка з діоксиду цирконію  5000
Вінір  4800
Знімний протез (акрил, нейлон) (1 щелепа)  від 4500
Бюгельний протез (1 щелепа)  від 6050
НайменуванняВартість (грн.)
Видалення верхніх зубів мудрості  1350-2100
Видалення нижніх зубів мудрості  2000-2450
Просте видалення 520-700
Складне видалення  800-1300
НайменуванняВартість (грн.)
Установка імплантату (з формувачем ясен)  от 9000
Абатмент  3000
Коронка металокерамічна на імплантаті  2500
Коронка з діоксиду цирконію на імплантаті 5700
Мікроімплатат 5000
НаименованиеСтоимость (грн.)
Установка металевої лігатурної брекет системи (1 щелепа)  9500
Установка керамічної лігатурної брекет системи (1 щелепа)  12500
Установка металевої саморегульованої брекет системи (1 щелепа)  13700
Установка керамічної саморегульованої брекет системи (1 щелепа)  18000
Установка комбінованої брекет системи (1 щелепа)  10500
Ретейнер  1350
Пластина з гвинтом  3650
Плановий огляд (дуги + чистка)220
Підклеювання брекета60

* Вартість послуги залежить від різних чинників, і розраховується індивідуально після консультації з фахівцем

Запишіться на консультацію
до стоматолога

Дізнайтеся реальний стан зубів

Отримайте план лікування

Дізнайтеся точну вартість

ПРОФЕСІОНАЛИ СВОЄЇ СПРАВИ

Наші фахівці

Всі наші фахівці – профільні лікарі з великим досвідом роботи, які постійно підвищують свій професійний рівень. Ми ретельно підходимо до вибору фахівців, тому що їх руки і знання на сторожі Вашої краси і здоров’я.Всі наші фахівці – профільні лікарі з великим досвідом роботи, які постійно підвищують свій професійний рівень. Ми ретельно підходимо до вибору фахівців, тому що їх руки і знання на сторожі Вашої краси і здоров’я.

Буряков
Ігор Леонідович

стоматолог-хірург вищої категорії

Впевнений в собі, чесний, сміливий і рішучий. Таким знають Ігоря Леонідовича колеги і пацієнти. Для нього головне в роботі - це глибоко вникнути в кожну поставлену задачу, ретельно оцінити ситуацію і скласти чіткий план дій.

Олепір
Костянтин Леонідович

лікар-стоматолог ортопед

Костянтин Леонідович є спокійною, терплячою і розважливою людиною. Такі особистісні якості дозволяють йому зрозуміти запити пацієнта, знайти індивідуальний підхід до кожного і допомогти у виборі оптимального варіанту зубної конструкції.

Галаган
Світлана Олександрівна

лікар стоматолог-терапевт

Професіоналізм у поєднанні з особистим шармом, чуйністю, умінням вислухати і зрозуміти кожного пацієнта, роблять Світлану Олександрівну по-справжньому винятковим фахівцем.

Куляс
Василь Анатолійович

лікар стоматолог
Уважний, харизматичний і навіть в складних ситуаціях випромінює оптимізм. Саме таку характеристику дають Василю Анатолійовичу пацієнти. Як фахівець, щиро відданий своїй справі, постійно вивчає новітні досягнення в стоматології, впевнено володіє сучасними методиками лікування.

Стаценко
Олексій Олександрович

лікар стоматолог
Олексій Олександрович вважає ортодонтію стоматологією майбутнього і щиро захоплений своєю справою. Його життєве кредо - постійне самовдосконалення в професії. Він завжди націлений на комплексне лікування пацієнтів, тому тісно взаємодіє з докторами інших спеціальностей.

Кобизька
Ірина Юріївна

лікар-стоматолог-терапевт

Пацієнти відзначають, що Ірина Юріївна дуже інтелігентний і уважний лікар. Головним у своїй роботі вважає високу якість лікування і комфорт пацієнта. Завдяки терпінню і прагненню до досконалості завжди домагається максимальних результатів.

Карпенко
Діана Геннадіївна

сестра медична зі стоматології

Завжди привітна і доброзичлива, вміє підбадьорити і заспокоїти. Чітко планує свою роботу і не боїться брати на себе відповідальність.

Бондаренко
Людмила Павлівна

рентгенлаборант

Один з кращих фахівців у своїй галузі. Якість її роботи високо цінують в клініці «Vista-Dental», так і за її межами.

Вікторія та Людмила

реєстратори медичні

Наші усміхнені і привітні адміністратори запишуть вас на прийом до фахівця і проконсультують з будь-якого виниклого питання.

Рибка
Вікторія Олександрівна

сестра медична зі стоматології

Безцінний помічник, який розуміє лікаря з одного погляду, і навіть часом випереджає дії стоматолога на крок вперед.

Леонтьєва
Наталія Анатоліївна

сестра медична зі стоматології

Ініціативна, добра і уважна. Володіє дивовижною витримкою і здатністю не губитися в будь-якій ситуації.

питання-відповідь

Поширені запитання

Вініри – це керамічні накладки на передню групу зубів. Ще їх називають Люмініри або ультранірамі – тут різниця лише в товщині накладки і кількості обточеної емалі зуба. А композитні вініри, вінірінг, компонуються – це реставрація передньої групи зубів пломбувальних матеріалів. Практичний і естетично гарніше, безумовно, керамічні вініри, але вибір залежить ще і від клінічної картини і побажань пацієнта.

Для вирівнювання зубного ряду існує два способи. Перший – це установка брекетів. Вони бувають металеві, сапфірові, порцелянові і пластикові. Можуть розташовуватися як з зовнішньої, так і з внутрішньої поверхні зубів.
Другий варіант – це носіння пластикових кап Invisalign. Вони прозорі і дуже зручні в застосуванні, але, на жаль, не в кожному клінічному випадку підходять.

Неправильний прикус може привести до пошкодження і стирання зубів, до захворювань ясен. А також він безпосередньо пов’язаний зі змінами в нижньощелепному суглобі.

Так, це досить безпечна і передбачувана процедура. Імпланти виготовлені з інертного матеріалу – титану, який повністю біосумісний з організмом людини. При проведенні класичної операції, правильному виконанні хірургічного протоколу, а також суворе дотримання рекомендацій лікаря пацієнтом – імплантати приживаються зі статистичною ймовірністю 98%.

Ні. Молочні зуби потрібно лікувати обов’язково. Адже вони служать дитині 10-12 років. І цей проміжок життя дуже важливий для дитини – як він харчується, залежить його майбутнє здоров’я, але ж без якісного харчування робота шлунково-кішечногo тракту порушується і виникають проблеми зі здоров’ям. І тому потрібно показувати дитини стоматолога для своєчасного лікування молочних зубів.

Форма запису на прийом

Будь ласка Оберіть зручну дату, необхідну послугу, фахівця і ми найближчим часом зв’яжемося з Вами для уточнення деталей.