команда професіоналів

Про клініку Vista-Dental

Як думаєте, скільки відсотків до успіху людині додає впевненість в собі, своїй зовнішності? Відкрита посмішка, доглянута шкіра, пружне, підтягнуте тіло, досконала постава. Погодьтеся, таких людей ми помічаємо здалеку, сприймаємо як лідерів, харизматичних, досконалих особистостей, наслідуємо їх стиль і захоплюємося. Що їх об’єднує? На наш погляд – любов, любов до себе. Вони дбають про своє здоров’я і тіло, вибираючи тільки кращий догляд у кращих фахівців. Такі люди мають високі стандарти, і якщо ви з тих, хто так само цінує себе і прагне до досконалості, то ви на всі сто відсотків оціните рівень наших послуг.

У медичному закладі – клініці Vista-Dental ми надаємо послуги з стоматології, пластичної хірургії та естетичної медицини. За три роки існування Vista-Dental вже стала своєрідним синонімом якості. До нас постійно приїжджають з-за кордону та інших міст України, так як, ставши клієнтом Vista-Dental раз, ви більше не зможете погодитися на більш низький рівень обслуговування і надання послуг. Це місце для тих, хто цінує свій час, комфорт і прагне до кращого для себе. Головним лікарем нашої клініки є стоматолог, який має вищу категорію по терапії, хірургії та організації охорони здоров’я – Ігор Леонідович Буряков.

Ігор Леонідович Буряков
Головний лікар клініки

стоматолог-хірург вищої категорії
спеціаліст вищої категорії з організації та управління охорони здоров’я

У Vista-Dental ми продумали все до дрібниць. Починаючи з організації простору, запису на консультацію і закінчуючи післяопераційним доглядом.

Ми піклуємося, щоб наш пацієнт міг потрапити на прийом або консультацію в зручний час, не очікував, отримав максимум уваги і користі. Більш того. Наша клініка має три різні напрямки діяльності, і, наприклад, клієнти, які приходять до нас по естетичні чи косметичні послуги, не завжди хочуть бути у центрі уваги. Саме тому ми побудували заклад таким чином, щоб при необхідності розмежувати потоки людей і зберегти їх право на приватність і комфорт.

Так само одним з важливих напрямків для нас є безпека пацієнтів. І мова тут не тільки про стерильність приміщень і обладнання або проходження лікаря гігієніста. Сьогодні багато хто проводить хірургічні втручання в стоматології, але одиниці мають повністю оснащену операційну. У нас їх дві. В одній працюють по стоматологічному напрямку, в інший проводять операції з пластичної хірургії. Операційні – це наша гордість, тут все продумано до дрібниць: від місць гігієни для медиків і пацієнтів до переходів, столів, обладнання та харчування, яке у нас, звичайно, безперебійне. Тут же післяопераційна палата, де для пацієнтів створені максимально комфортні умови.

Ми створюємо більше, ніж красу

Ми пишаємося своїми колегами. Це лікарі з Маріуполя, Черкас, Чернігова, і, звичайно, з Кременчука. Вони мають великий досвід роботи, кваліфікаційні категорії і постійно підвищують свій професійний рівень. Ми відстежуємо роботу медиків і рівень задоволеності клієнтів від проведених процедур. Наші лікарі виконують роботи різного рівня складності, роблять це чудово, і ми пишаємося результатом.

Клініка Vista-Dental

вакансії у клініці

Приєднуйтесь до нашої команди Vista-Dental! Ознайомтеся з актуальними вакансіями у нашій клініці.

Ліцензії та сертифікати клініки

3D тур По нашій клініці