операция-по-изменению-формы-носа-ринопластика

Ринопластика. Операція зі зміни форми носа.

Виправити вроджені або виникли в результаті травм дефекти носа допомагає ринопластика. Операція дозволяє добитися не тільки естетичного ефекту, а й поліпшити носове дихання, впоратися з хронічною закладеністю носа і т.д. У Vista-Dental можна отримати професійну консультацію і зробити корекцію кінчика, спинки, крил, перегородки носа з упевненістю в відмінному результаті і прийнятною вартістю процедури.

Маленькі зміни ведуть до масштабного перевтілення

Це правда! Коли людина задоволена своїм тілом, своїм відображенням у дзеркалі, вона випромінює енергію радості, натхнення, успіху. Коли невдоволена – навпаки. Ви помічали, як маленька дрібничка, на кшталт пролитої кави, позбавляє нас впевненості у собі, змушує нервувати. Так і з зовнішністю загалом. Ви можете мати високий статус, гарну поставу чи посмішку, але при цьому не бути в гармонії із собою через одну маленьку деталь, яку не любите в собі. Наше завдання це змінити, за допомогою кваліфікованих фахівців, на найвищому рівні, сучасному обладнанні, досконало.

Vista-Dental

Прагнення досконалості та високі стандарти якості вже прославили клініку Vista-Dental далеко за межами міста та країни. Тут надають послуги зі стоматології, пластичної хірургії та естетичної медицини, бо бачать свою роботу як комплекс заходів, що допомагає клієнту досягти абсолютної насолоди власною зовнішністю.

І сьогодні ми поговоримо про послугу, яка вже змінила життя багатьох людей кардинально – ринопластику. Чому саме ця операція? Бо пластичний хірург клініки Дмитро Каленюк провів їх сотні, і сотні разів бачив, як після корекції носа з новою силою починають горіти очі, сяяти усмішки, розправлятися плечі. Він переконаний, ви маєте знати – досягти зовнішності мрії значно простіше ніж здається.

Наскільки популярною сьогодні є процедура з ринопластики?

Вона дуже популярна, але, на наш погляд – недостатньо. Досі багато хто вважає ринопластику, та й взагалі пластичні операції, прерогативою обраних, але це далеко не так.

Насправді, єдине, що відділяє людину від зовнішності її мрії, це страх. Страх зробити крок, наважитись. Коли люди дізнаються, що ми успішно проводимо операції з ринопластики, у них, крім натхнення, виникає купа сумнівів. Питання «Ащо буде, якщо…?» – найпопулярніше,  і це зрозуміло.  Мова про обличчя, зміну рис, людині страшно і складно уявити себе іншою. Саме тому ми дуже прискіпливо ставимося до доопераційного періоду. На особистих консультаціях Дмитро Каленюк відповідає на всі питання, вивчає фізичні особливості, опрацьовує побажання пацієнта. Ми проводимо 3D моделювання, візуалізуємо усі дії і можливі результати. Завдання як пластичного хірурга – естетична досконалість, натуральність, гармонія, тому, виходячи з індивідуальних особливостей, працьовуємо все до дрібниць та інколи навіть відмовляєм клієнтові від зайвих дій. Усе має бути ідеально і безпечно.

Що сьогодні являє собою ринопластика, наскільки це травматична процедура?

Ринопластика – це операція з корекції форми носа. Сучасні технології дозволяють оперувати настільки делікатно і точно, що після загоєння далеко не кожен фахівець може візуально віднайти сліди втручання. Ми позбавляємо вас естетичних недоліків, моделюємо ідеальну форму носа до самого кінчика. Так, операція це завжди травма, але від обладнання та майстерності хірурга напряму залежить, наскільки тривалою та болісною вона буде.

Ми у клініці Vista-Dental зробили все можливе, аби максимально позбавити клієнтів дискомфорту. Це не прості слова. У  своїй роботі ми використовуємо п’єзотон. Це апарат, який впливає на кістку високочастотним ультразвуком. Таким чином, приміром, горбинку ми можемо прибрати без остеотомії, не ріжучи кістку, а змінюючи її форму більш безпечним методом. Це дозволяє досягти бажаного результату, максимально зберігаючи цілісність носа, судин, нервів, зв’язок, м’язів, шкіри. Таким чином процес загоєння та реабілітації проходить швидше і з меншим дискомфортом. Ми використовуємо силіконові спліни замість тампонів, що дає додаткову опору для перетинки і мінімізує ризик зміщення, і головне – ніс дихати починає одразу після операції.

Щодо корок, то вони зникають одразу після носового душу і так далі… ми використовуємо всі інструменти естетичної медицини аби пацієнти якомога швидше побачили відображення своєї мрії.

Який реабілітаційний період?

Він, звісно, є і все залежить від складності операції. Так, якщо ми проводимо корекцію кінчика носа, то сама операція не є тривалою, а період відновлення – лише 12 днів без подальших обмежень. Якщо мова про масштабнішу корекцію, то тут все індивідуально. Людина більше часу проводить в операційній, добу в стаціонарі, шви та спліни знімаються на шосту добу, гіпс – на дванадцяту, остаточне завершення відновлювального періоду триває до пів року.  І все. Якщо ви слідуєте настановам лікаря, то саме стільки часу вас відділяє від кардинальних змін.

операция-по-изменению-формы-носа-ринопластика

Робити чи не робити ринопластику?

Рішення про операційне втручання рідко приймається одразу. Пацієнт може відчувати як естетичний, так і фізичний дискомфорт, пов’язаний із формою, розміром носа, положенням перетинки, але при цьому відкладати операцію на невизначений термін. Все індивідуально, але, повторимося, здебільшого від зовнішності мрії людину відділяє страх чи незнання.

Чи є сенс вдаватися до ринопластики після 40?

З часом, через зниження еластичності шкіри кінчик носа «сповзає» вниз, що додає обличчю втомленого вигляду. Саме тому часто рекомендуємо включати ринопластику у план комплексного омолодження обличчя. Це той штрих, який візуально повертає молодість.

Ринопластика до та після

Будьте певні, сенс ставати кращим є завжди. Просто подивіться на світлини до/після наших пацієнтів і по їхніх очах, усмішках ви зрозумієте чому. Ми впевнені, якщо ви це зробите, у вас більше не буде ані страхів, ані сумнівів.

Це точно того варте!

Ви цього варті!

Просто зробіть цей крок назустріч зовнішності своєї мрії разом із Vista-Dental!

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp