rinoplastica-viata-dental

Ринопластика. Пластика носа

Пластика носа або ринопластика - операція зі зміни зовнішніх контурів і пропорцій носа з метою корекції деформацій.

Ринопластика є однією з найбільш затребуваних операцій в області естетичної медицини. Сьогодні її роблять відомі представники шоу-бізнесу, моделі, політики і всі ті, хто бажає виглядати ще краще, ніж в даний час.

Пластика носа здатна подарувати людині нову впевненість у собі, вирішивши насущні «проблеми» зовнішнього вигляду носа. Усунути за допомогою такої процедури можна будь-який дефект – від незначної асиметрії до корекції перегородки. Найчастіше до нас звертаються для усунення горбинки носа або підправити кінчик носа.

У пластичної хірургії розрізняють 2 основних види ринопластики: зроблену чисто з естетичних міркувань і реконструктивну, коли потрібно усунути серйозні проблеми, які пов’язані з порушенням дихання. В такому випадку пластика носа стає не просто примхою, а нагальною потребою для пацієнта. Варіант операції, спрямований на поєднання відновлення дихання і поліпшення зовнішніх пропорцій носа називається ріносептопластика.

У місті Кременчук є відмінна можливість зробити корекцію носа у досвідченого пластичного хірурга Дмитра Олександровича Каленюка. Досвід доктора налічує понад 15 років і більше 5 000 проведених пластичних операцій.

Можливості ринопластики

В основному, до пластичного хірурга звертається людина яка хоче змінити свій ніс – це може бути що завгодно, починаючи від дуже широкого кінчика і закінчуючи довжиною. За допомогою такої операції можна:

  • видалити або відкоригувати горбочок;
  • змінити форму і кут розташування кінчика;
  • зменшити або збільшити ніс;
  • скорегувати асиметрію;
  • вирівняти носову перегородку;
  • усунути ефект кивання кінчика носа.

Корекція форми носа допомагає людині отримати саме той ніс, який буде гармонійно виглядати з іншими рисами його обличчя. Саме такий ніс, який людина хоче.

Також є ще один момент, коли ринопластика носа буде необхідна – в слідстві отримання травми або некоректного попереднього оперативного втручання. Така пластична операція називається реконструктивної ринопластикою, вона набагато складніше звичайної і вимагає значної майстерності хірурга. Проводити таке відновлення носа можна не раніше, ніж через 6 місяців, а то і рік після попереднього хірургічного втручання.

Естетична або реконструктивна корекція носа проводиться тільки після здійснення діагностики.

Ринопластика до і після

Види операції на носі

Ринопластика може проводитися на різних носових структурах носа: кінчику, перегонці, крилах, спинці, раковинах. У кожному конкретному випадку переслідуються певні цілі. Наприклад, корекція крил носа може припускати їх звуження або зменшення.

Пластична хірургія сьогодні використовує такі види ринопластики:

  • відкрита;
  • закрита;
  • безоперационная.

Відкрита ринопластика – це виконання розрізу на стовпці носа (колюмеле) і в його порожнини з подальшим відділенням м’яких тканин від кістки. Після цього накладаються шви.

Закрита пластика носа більш щадить в порівнянні з відкритою. Всі розрізи і шви знаходяться в порожнині носа. Правда, такий вид операції виконується при незначних дефектах.

Також застосовується безопераційна ринопластика. Вона є найбільш прогресивною і володіє мінімальною кількістю побічних ефектів. Це безболісна методика, результати якої досягаються за допомогою ін’єкцій ліпофілинга. Така процедура дозволяє змінити обриси носа, якщо немає необхідності проводити внутрішні корекційні роботи з метою усунення серйозних дефектів.

Безпосередньо під час операції пластичний хірург визначає, де зменшити, а де додати обсяги на конкретних носових структурах. Щоб зменшити деякі з них, можуть частково видаляти кістки і хрящі, прибирати підшкірні структури або проводити остеотомії кісток носа. Щоб певні структури збільшити, застосовують ендопротези і трансплантати.

Вартість операції пластики носа

Относительно такого важного вопроса как «ринопластика цена», ответ на него Вы можете получить, перейдя в раздел «Пластическая хирургия» в главном меню в разделе “Услуги” либо позвонив нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Но в любом случае чтобы окончательно сформировать стоимость необходимо будет прийти на консультацию к пластическому хирургу. У Вас может быть как легкий, так и тяжелый случай, первичная или повторная пластика носа. Консультации проводятся в Кременчуге в клинике пластической хирургии Vista-Dental. Адрес и телефон смотрите  в разделе «Контакты».

Щодо такого важливого питання як «ринопластика ціна», відповідь на нього Ви можете отримати, перейшовши в розділ «Пластична хірургія» в головному меню в розділі “Послуги” або зателефонувавши нам по телефону +38 (096) 275-82-82. Але в будь-якому випадку щоб остаточно сформувати вартість необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. У Вас може бути як легкий, так і важкий випадок, первинна або повторна пластика носа. Консультації проводяться в Кременчуці в клініці пластичної хірургії Vista-Dental. Адреса і телефон дивіться в розділі «Контакти».

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp