стоматология-во-сне-кременчуг

Стоматологія уві сні: лікування зуба під наркозом (седація)

Лікування зубів уві сні - це стан при якому пацієнт штучно, за допомогою спеціальних препаратів, вводиться в стан сну для мінімізації психологічного дискомфорту під час проведення стоматологічних маніпуляцій у дітей і дорослих.

Для більшості пацієнтів візит до стоматолога асоціюється з, як мінімум, неприємними відчуттями. Щоб виключити будь-якой дискомфорт і непотрібні переживання у пацієнта, перед початком лікування зуба його можна седіровать – занурити в медикаментозний сон.

Такий підхід дозволяє не тільки знеболити всі стоматологічні маніпуляції, але і виключити хвилювання, переживання і нервозність у пацієнтів в ході лікування.

Кому підійде лікування зубів під седацією?

Стоматологія уві сні підходить таким пацієнтам:

 • які зазнають страх майбутнього лікування (дентофобія);
 • якщо має бути великий обсяг роботи – потрібно пролікувати якомога більше зубів за 1 сеанс, встановити кілька імплантів та ін.;
 • з підвищеним блювотним рефлексом, що не дає проводити потрібні маніпуляції в ротовій порожнині;
 • з алергічною реакцією на поширені анестетики для місцевого знеболювання.

Що таке медикаментозний сон?

Медикаментозний сон або седація – це безболісний і безпечний спосіб провести візит до стоматолога, не відчуваючи неприємних відчуттів, поки лікар старанно трудиться над вашою здоровою і красивою посмішкою.

Седація полягає в зниженні рівня свідомості, завдяки чому у людини послаблюється больова чутливість. Від наркозу седація відрізняється глибиною впливу на свідомість і загальним фармакологічним навантаженням на організм. Простіше кажучи, седація надає на організм менш виражений вплив, ніж наркоз.

Для занурення в медикаментозний сон у нашій клініці використовуються абсолютно безпечнй препарат Пропофол, який не викликає звикання, швидко виводиться з організму і не приносить шкоди пацієнтові.

Стан пацієнта контролюється досвідченим анестезіологом, який за допомогою сучасної апаратури стежить за життєвими показниками пацієнта.

Що таке лікування уві сні з препаратом Пропофол?

Це можливість вирішити максимум стоматологічних проблем за один візит. І провести лікування в комфортних умовах. Ви перебуваєте в медикаментозному сні, який дуже близький вашому фізіологічного сну. Препарат вводиться внутрішньовенно, ви практично миттєво засинаєте. А після лікування прокидаєтеся так само легко, як вранці, після спокійного і міцного сну.

Лікування уві сні входить в нашу концепцію антистрес-лікування. Ми давно і успішно лікуємо зуби пацієнтам, використовуючи препарат Пропофол. У нашій клініці унікальна команда докторів і високотехнологічне обладнання

Яке лікування можна провести уві сні?

 • комплексне лікування – за участю відразу всіх необхідних фахівців (починаючи з терапевтів, закінчуючи хірургами-імплантологами)
 • складне хірургічне втручання (видалення, імплантація відразу декількох або відразу всіх зубів)
 • тривале лікування – понад 2 годин

Лікування з Пропофолом можливо також при стоматофобії (дуже сильному страху стоматологів) та панічних атаках.

А також в тих випадках, якщо у пацієнта є які-небудь захворювання центральної нервової системи, що протікають зі зниженням інтелекту. У цьому випадку лікар не зможе домогтися контакту з пацієнтом.

Як ми забезпечуємо безпеку лікування?

 • У нашій клініці високі вимоги до безпеки лікування – на рівні кращих медцентрів світу.
 • При лікуванні уві сні ми застосовуємо анестезіологічний моніторинг. У нас найсучасніший апарат монітор життєво важливих функцій пацієнта. Він гарантує отримання точних і надійних даних. Ми відстежуємо абсолютно все, що необхідно.
 • Лікування в наркозі проходить тільки в операційному блоці. Ми дотримуємося особливий режим стерильності.

Як в нашій клініці проходить лікування зубів під седацією:

Що після лікування? Чи легко прокидатися?

Перевага Пропофолу в тому, що ви швидко пробуджуєтесь і відновлюєтесь після лікування. Немає запаморочень, головного болю, сплутаності свідомості. Анестезіолог припиняє подачу препарату – ви прокидаєтесь через 10-15 хвилин. За відчуттями це можна порівняти з пробудженням від звичайного сну. Ви просто добре відпочили.

Переваги стоматології уві сні

Сучасне обладнання, прогресивні методики знеболювання і висока кваліфікація лікарів стоматології «Vista-Dental», дозволяють проводити більшість лікувальних маніпуляцій без болю. Але у багатьох пацієнтів вже сформований психологічний бар’єр до відвідування лікаря і тут на допомогу приходить стоматологія уві сні.

Лікування зубів уві сні забезпечить вам:

 • відсутність болю, вібрацій, неприємних запахів і звуків;
 • економію часу: за один сеанс уві сні лікар робить набагато більший обсяг робіт;
 • легке і швидке пробудження.

Вартість послуги стоматології уві сні

Ціни на стоматологію уві сні в Україні відрізняються, залежно від рівня клініки та професіоналізму лікарів, які там працюють. Лікування зубів уві сні в Кременчуці в «Vista-Dental» проводиться на найвищому рівні: у нас є все необхідне для цього обладнання, а також комфортні умови.

Якщо ви хочете дізнатися, яка ціна буде в вашому випадку або задати інші питання – зв’яжіться з нами онлайн або телефонуйте +38 096 275-82-82. Наші адміністратори запишуть вас на прийом у зручний для вас час, де ви дізнаєтеся всі деталі і вартість процедури. Або приходьте до нас у клініку, яка розташована в центральній частині міста Кременчука: вул. Доктора Богаєвського, 3Б.

Як правило, лікування під седацією йде 2 години мінімум.

Запишіться на консультацію
до стоматолога

Дізнайтеся реальний стан зубів

Отримайте план лікування

Дізнайтеся точну вартість

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp