стоматология-кременчуг

Стоматологія в Кременчуці

Як обрати хорошого стоматолога? Секрети фахівців як безпомилково вибрати стоматологічну клініку. Як визначити хорошого лікаря-стоматолога?

Що врахувати при виборі стоматолога?

Якщо ви хочете надовго зберегти здоров'я зубів, як можна довше не відчувати необхідність в дорогому лікуванні або протезуванні, потрібно регулярно відвідувати стоматолога. Такий лікар буде стежити за вашим здоров'ям, давати рекомендації з гігієни порожнини рота, складати опрацьовану програму лікування. Сам вибір лікаря має дуже велике значення. Розповімо про те, що варто враховувати в цьому процесі.

Vista-Dental

Головні критерії при виборі стоматолога

Якщо ви шукаєте спеціаліста, послугами якого можна було б користуватися регулярно, приходити до нього на огляди, варто звернути увагу на наступні чинники. До них відносяться:

  • Рівень кваліфікації фахівця. Зазвичай отримати уявлення про це можна, звернувши увагу на кількість послуг, які надає клініка. У кращих місць, що пропонують клієнтам лікування, має бути сучасне технічне оснащення, яке підійде для комплексного обслуговування.
  • Види використовуваної техніки. При відвідуванні кабінету стоматолога, варто звернути увагу на те, яким обладнанням він користується. Важливо, щоб в клініці було все що потрібно для виконання будь-якого виду лікування, навіть найскладніших і трудомістких завдань. Вам повинно бути комфортно при відвідуванні лікаря.
  • Стан робочого місця фахівця. Хороший лікар завжди тримає робоче місце в чистоті. Це важливо не тільки в плані естетики – по відношенню до обладнання можна зрозуміти, чи зацікавлений людина в правильній дезінфекції.
  • Відгуки від клієнтів. Важливо дивитися їх на сторонніх майданчиках, де залишають свої думки задоволені пацієнти або люди, яких послуги не влаштували з якихось причин. Можна орієнтуватися і на думку від своїх знайомих і друзів.
  • Наявність особистого асистента. У будь-якій клініці яка поважає себе, лікарі виконують обслуговування пацієнтів удвох – основний стоматолог і його асистент. Це допомагає економити час, прискорить обслуговування кожного пацієнта, збереже стерильність рук.
  • Регалії. Хорошому лікарю, який давно практикує, є чим похвалитися. Він може відкрито розповісти вам про свій рівень кваліфікації, освіту. Також лікар здатний показати всі засвідчуючи документи. Сам фахівець повинен відкрито йти на контакт, тому що йому нічого боятися.
  • Застосування анестетиків. Досвідчені стоматологи завжди використовують в процесі лікування анестезію. Заклики потерпіти, якщо у людини немає особистих обмежень по використанню знеболюючих, повинні насторожити вас. У той же час, кваліфікований фахівець напевно запропонує здати тест, щоб виявити наявність потенційної алергії на препарати.
  • Правильне діагностування. Стоматологи з хорошим рівнем підготовки перед початком лікування застосовують сучасні засоби діагностики, які дозволяють отримати повне уявлення про поточний стан здоров’я звернувся людини.
  • Детальна консультація пацієнта з усіх майбутніх видів втручання і використовуваним методам лікування. Хороший стоматолог готовий відповісти на ваші запитання, не нервуючи і детально.
  • Наявність ліцензії на надання професійної стоматологічної допомоги. Такий документ обов’язково повинен бути у клініки, в яку ви звертаєтеся. Ще одним позитивним фактором стане наявність членства в одній з профільних професійних асоціацій. Багато клініки вивішують в холі або інших видних місцях атестати, дипломи про проходження курсів підвищення кваліфікації, додаткового навчання.

Головний показник якості допомоги - перша консультація

Ближче познайомитися з лікарем і визначити рівень його підготовленості, вам допоможе звернення за першої консультацією стоматолога. На пробному сеансі він проведе огляд, дізнається про поточний стан вашого здоров’я, наявності алергічних реакцій на різні препарати.

При відвідуванні фахівця зверніть увагу на те, як він спілкується з вами, чи відповідає на поставлені йому запитання. Він також може розповісти про те, якими методами вас будуть лікувати, якими засобами буде проводитись діагностика і подальше лікування пацієнта.

Досвідчений лікар ніколи не буде пропонувати купити у нього будь-які медикаменти, нав’язувати послуги, які вам не потрібні на даний момент. Якщо врахувати всі опубліковані на відкритих майданчиках відгуки, уважно вивчити клініку перед зверненням, у вас не повинно виникнути ніяких проблем з пошуком фахівця для лікування або регулярних профілактичних оглядів.

Ліцензії та сертифікати клініки

Почуття довіри

Чи не останню роль у виборі фахівця відіграє, так званий, фактор довіри. Ми довіряємо лікарю своє здоров’я, тому повинні бути впевнені в тому, що стоматолог знає і буде робити все якомога краще. Спокійний, позитивний і впевнений фахівець справляє саме такі враження.

Ставлення до пацієнтів і роботі показує чи дійсно це хороший стоматолог, який прагне зробити свою роботу якнайкраще. Стоматологам в клініці Vista-Dental ви можете довірити лікування своїх зубів, адже ми робимо свою роботу якісно і з комфортом для вас. Наші лікарі – справжні професіонали в своїй роботі! Приходьте на консультацію в клініку Vista-Dental і самі переконаєтеся в цьому.

Зв’яжіться з нами онлайн або телефонуйте за телефоном +38(096)275-82-82. Наші адміністратори запишуть вас на прийом у зручний для вас час, де ви дізнаєтеся всі деталі і вартість процедури. Або приходьте до нас в клініку, яка розташована в центральній частині міста Кременчука: вул. Доктора Богаєвського, 3Б.

питання-відповідь

Поширені запитання

Щоб отримати консультацію стоматолога в клініці Vista-Dental, зателефонуйте по одному з телефону +38(096)275-82-82 в місті Кременчук та запишіться на прийом. Вас огляне кваліфікований стоматолог і допоможе вам вирішити всі ваші питання щодо лікування ваших зубів. У нас працюють дуже хороші стоматологи, які допоможуть вам вирішити всі ваші проблеми.

Вініри – це керамічні накладки на передню групу зубів. Ще їх називають Люмініри або ультранірамі – тут різниця лише в товщині накладки і кількості обточеної емалі зуба. А композитні вініри, вінірінг, компонуються – це реставрація передньої групи зубів пломбувальних матеріалів. Практичний і естетично гарніше, безумовно, керамічні вініри, але вибір залежить ще і від клінічної картини і побажань пацієнта.

Для вирівнювання зубного ряду існує два способи. Перший – це установка брекетів. Вони бувають металеві, сапфірові, порцелянові і пластикові. Можуть розташовуватися як з зовнішньої, так і з внутрішньої поверхні зубів.
Другий варіант – це носіння пластикових кап Invisalign. Вони прозорі і дуже зручні в застосуванні, але, на жаль, не в кожному клінічному випадку підходять.

Неправильний прикус може привести до пошкодження і стирання зубів, до захворювань ясен. А також він безпосередньо пов’язаний зі змінами в нижньощелепному суглобі.

Так, це досить безпечна і передбачувана процедура. Імпланти виготовлені з інертного матеріалу – титану, який повністю біосумісний з організмом людини. При проведенні класичної операції, правильному виконанні хірургічного протоколу, а також суворе дотримання рекомендацій лікаря пацієнтом – імплантати приживаються зі статистичною ймовірністю 98%.

Ні. Молочні зуби потрібно лікувати обов’язково. Адже вони служать дитині 10-12 років. І цей проміжок життя дуже важливий для дитини – як він харчується, залежить його майбутнє здоров’я, але ж без якісного харчування робота шлунково-кішечногo тракту порушується і виникають проблеми зі здоров’ям. І тому потрібно показувати дитини стоматолога для своєчасного лікування молочних зубів.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp