брекеты-кременчуг

Установка брекетів за вигідними цінами.

Гарну усмішку та рівний прикус сьогодні можна отримати завдяки новітнім ортодонтичним технологіям. У клініці Vista-Dental можна встановити брекети недорого і з гарантією.

Наші фахівці допоможуть вам здобути впевненість у собі завдяки рівним зубам. Адже від рівної посмішки залежить не лише психологічний стан, а й важливіші процеси, які відбуваються в організмі людини. Такий неправильний прикус може впливати на якість пережовування їжі, що відбивається на травленні.

Крім цього, можуть виникати хвороби ясен, кісткової тканини, що призводить до серйозних наслідків аж до втрати зубів. Тому виправленням прикусу потрібно займатися якомога раніше, хоча обмеження за віком для встановлення брекетів немає.

Сучасні технології дозволяють встановлювати брекети у будь-якому віці. У дітей процес лікування буде швидшим і легшим, а у дорослих можливо займе більше часу, але все одно пройде так само ефективно.

Звичайно, одним із завдань є знайти низькі ціни на брекети. У багатьох клініках ціни залежать від можливостей обладнання, а також виробників самих брекет-систем.

У клініці Vista-Dental ми змогли зберегти низькі ціни завдяки якісним постачальникам та виробникам брекет-систем.

ustanovka-breketov-kremenchug

Установка брекетів у Кременчуці, види

У нашій клініці ви можете встановити якісну брекет-систему, що повністю відповідає європейським стандартам. Існує кілька видів брекетів. Брекети можуть бути вестибулярними, тобто закріпленими із зовнішнього боку зубів, і лінгвальні, тобто, що кріпляться з внутрішньої сторони. Класичні брекети також поділяються на різні види, виходячи з матеріалу з якого виготовляються кріплення для дуг.

Який саме вид брекетів підходить саме Вам, розповідатимуть наші лікарі-ортодонти після дослідження саме Вашого випадку.

Отже, брекети бувають різних видів:

  • Металеві. Такі брекети коштують найдешевше, але при цьому залишаються найміцнішими. Їх використовують, якщо ситуація важка, та кріплення будуть нести велике навантаження. Металеві брекети – чудовий варіант у співвідношенні ціни та якості.
виды-брекетов-в-кременчуге
  • Керамічні. Брекети, виготовлені з кераміки, практично не видно на зубах через те, що кріплення виготовляються рівно в колір зубів пацієнта. Такі брекети будуть чудовою альтернативою металевим брекетам, приховуючи їх наявність і не жертвуючи вашою красивою посмішкою. Це чудовий варіант, якщо брекети потрібно носити довго, тому що не всі погодяться ходити кілька років із металевими конструкціями. Такий варіант брекетів буде коштувати дорожче, але це компенсується вашою зручністю та спокоєм.
  • Сапфірові. Кріплення для таких брекетів виготовляються зі штучно вирощених кристалів сапфіру, який дуже естетично виглядає на зубах, оскільки має напівпрозорий колір і майже не видно. Такі брекети дуже міцні та приємні у носінні.

Остаточний вибір системи визначається лікарем-ортодонтом, залежно від вашої ситуації.

Процес встановлення брекетів

Процес встановлення брекетів поділяється на кілька етапів. Отже, встановлення брекетів починається з консультації лікаря, який докладно розповість Вам, що потрібно підлікувати до встановлення системи, а також пояснить, які перспективи лікування будуть саме у вашому випадку.

установка-брекетов-кременчуг

Наступним етапом вам зроблять зліпки вашої щелепи, а також рентгенівські знімки зубів. Лікарю важливо розуміти, наскільки важка ситуація, та провести необхідні розрахунки для вибору потрібної конструкції та матеріалів. Все це дозволить розробити стратегію роботи з проблемою.

Після вибору необхідної конструкції відбувається встановлення брекетів. Лікар пояснить як треба їх доглядати, розповість, що можна їсти, а що необхідно виключити. Крім цього Вам необхідно регулярно проходити огляд лікаря.

Ціни на встановлення брекетів в Кременчуці

Сама брекет-система є невеликими замочками, які приклеюються на стоматологічний клей до поверхні зубів, а поверх закріплюється дуга, що витягує зуби в потрібну лінію. Крім потрібної форми зубів досягається симетрія рис обличчя – що теж один із важливих показників якісної роботи ортодонта. Є випадки, коли поспішні рішення лікаря призводили до провалів обличчя, що негативно позначається на загальному овалі обличчя і спричиняє глибокі зміни кісткової системи, що призводить до защемлення і раннього випадання зубів.

У нашій клініці працюють лише справжні професіонали, які розробляють індивідуальну стратегію лікування кожного пацієнта. Таким чином, ми заздалегідь говоримо ціни на встановлення брекетів, уникаючи непередбачених витрат.

Наші фахівці створять ідеальну посмішку швидко та комфортно за доступною ціною. Запишіться на прийом за телефоном +38 096 275-82-82.

Звертаючись до нас, ви отримуєте професійну допомогу найкращих спеціалістів. Ви можете сміливо довірити нам своє здоров’я, а ми, у свою чергу, подаруємо вам променисту посмішку!

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp