Виправлення у підлітка прикусу. Хірургічний і ортодонтичний етапи

В стоматологічну поліклініку «Vista-Dental», за рекомендацією знайомих, звернувся 20-річний пацієнт за допомогою виправити прикус і вирівняти зуби

В стоматологічну поліклініку «Vista-Dental», за рекомендацією знайомих, звернувся 20-річний пацієнт за допомогою виправити прикус і вирівняти зуби. Лікар-ортодонт на підставі рентгенографії визначив показання до видалення «зубів мудрості». Нерідко цим зубам не вистачає місця, щоб прорізатися, і вони тиснуть на сусідні зуби. В результаті зміщується весь зубний ряд. В даному випадку крім лежачих «зубів мудрості» у пацієнта також був лежачий другий моляр.

Перший етап лікування має на увазі оперативне втручання, що проводиться під місцевою анестезією. Використовуючи сучасні препарати і техніку, лікар-хірург бездоганно виконує видалення зубів мудрості нижньої щелепи, виконуючи процедуру, максимально акуратно не травмуючи кісткову тканину. Після цього лікар-ортодонт закріплює міні-імплант, за допомогою якого буде проводитися вирівнювання лежачого моляра. Мікроімплант встановлюється в кістку альвеолярного відростка щелепи, як показано на рентгенографії.

Через 4 місяці після повного загоєння ясни, ортодонт стоматологічної поліклініки «Vista-Dental» приступає до наступного етапу – встановлення металевої брекет системи. Також, до раніше встановленого мікроімпланта, за допомогою еластичної тяги, кріпиться лежачий моляр в якості підготовчого етапу повного переміщення зуба в зубний ряд. Відповідно до складеної програми лікування, встановлені ортодонтичні конструкції повільно пересувають зуби в правильне положення під регулярним наглядом ортодонта. Лікар не тільки контролює пересування зубів, але і дотримання пацієнтом гігієни порожнини рота.

Сподобалася стаття? Поділіться:

Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на linkedin
Поділитися на pinterest
Поділитися на telegram
Поділитися на whatsapp